Havit M29 Bluetooth reproduktor

Kód: M29B
TOP
Značka: Havit
29,90 € / ks
Na objednávku
Môžeme doručiť do:
6.8.2021
  • Bluetooth reproduktor s funkciou budíka
  • Zabudovaná funkcia rádia
  • Výkon až 10W
  • Vstup AUX, microSD
  • Štýlový dizajn

Detailné informácie

Podrobný popis

Jedinečný dizajn a funkčnosť v jednom

Reproduktor Havit M29 určite vyniká od ostatných bezdrôtových stereo prehrávačov. Je pokrytá plátnovým materiálom a vyzerá úžasne štýlovo, pričom poskytuje veľa možností.

Jednoduché použitie

Prehrávanie hudby vďaka Havit M29 je veľmi jednoduché a môžete to robiť odkiaľkoľvek pomocou pripojenia Bluetooth, ktoré vám umožňuje ovládať hlasitosť a vyberať konkrétne skladby priamo zo smartfónu alebo tabletu.

 Praktický a odolný

 

Okrem Bluetooth si môžete zvoliť počúvanie hudby prostredníctvom vstupu AUX alebo karty microSD a ich nepretržité počúvanie až 20 hodín bez nabíjania. Havit M29 má tiež dva nezávislé budíky, časový displej a zabudované FM rádio.

 

Najvyššia kvalita

Havit M29 je reproduktor vyrobený z pevného, ​​ale zároveň príjemného materiálu na dotyk, ktorý sa okrem poskytovania úžasného zvuku môže používať aj ako budík a nočné stolíky.

 

Komunikácia AUX, Bluetooth, micro SD
Bezdrôtový dosah do 10 m
Pracovný čas cca 6 h (pri polovičnej hlasitosti)
Čistá hmotnosť 635 g
kmitočet 90 - 18 000 Hz
Výstupný výkon 10 wattov
Bluetooth 4.2
Kapacita batérie 2000 mAh
Rozmery 190 x 60 x 76 mm
Mikrofón Áno

 

Obsah balenia: Havit Bluetooth reproduktor M29, nabíjací kábel USB

HTB1pn0wpScqBKNjSZFgq6x_kXXah_1

Havit bola založená v roku 1998. Hlavným zameraním spoločnosti je technologická inovácia a globálne služby, ako aj duch zodpovednosti za každý produkt, ktorý je záležitosťou spoločnosti. Spoločnosť sa vyvinula do súboru vývoja, výroby a predaja produktov.

Profesionálna značka Havit sa venuje vývoju, dizajnu, výrobe a predaju spotrebnej elektroniky v oblasti počítačového a mobilného sortimentu.