Doprava zdarma pri objednávke nad 50€ s hmotnosťou do 10kg na výdajné miesto Zásielkovne

Kábel Baseus Crystal USB na Lightning, 2,4 A, 1,2 m (modrý)

Kód: 22744
7 € / ks
Skladom u dodávateľa (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
16.12.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

USB kábel pre Lightning Baseus Crystal, 2,4 A, 1,2 m (modrý)

.

Kábel tohto modelu je mimoriadne funkčný a štýlový. Okrem toho je jeho používanie veľmi pohodlné. Výrobok je tiež veľmi odolný a bezpečný. Tieto veci majú niekoľko aspektov. Jednou z nich je rýchle a bezpečné nabíjanie. To sa dosiahlo pomocou nového modelu jadra, pozinkovaných výstuží, štyroch drôtov a výkonu 2,4 A. Kábel má aj reguláciu teploty. Umožňuje súčasné nabíjanie a prenos dát. Je odolný vďaka zabudovanej tkanine, zosilnenému kĺbu a vydrží až 3 000 a 10 000 vložení a vybratí zátok. Okrem toho je kábel štýlový vďaka svojmu materiálu a lesklému povrchu.

Rýchle a bezpečné načítanie

Novší model jadra poskytuje nižší elektrický odpor a rýchle nabíjanie. Na ďalšie zlepšenie nabíjania je kábel vyrobený z pozinkovanej výstuže a medeného kábla so štyrmi vodičmi. Výkon, ktorým môže kábel nabíjať, je 2,4 A. To umožňuje skrátiť čas čakania na nabitie telefónu. Kábel zabraňuje prehriatiu. Je to vďaka inteligentnej regulácii teploty. Môžete si byť istí, že nabíjanie bude bezpečné.

.


Prenos a načítanie údajov súčasne

Zariadenie umožňuje súčasné načítanie a prenos dát rýchlosťou 480 Mb/s. Na to stačí pripojiť kábel k notebooku alebo počítaču. To šetrí čas a robí používanie kábla ešte pohodlnejším.


Štýl

Toto praktické zariadenie je nielen funkčné, ale aj štýlové. Má na dotyk príjemný hliníkový materiál a lesklý povrch kábla. K dispozícii je aj v niekoľkých farebných variantoch. Môžete si vybrať ten, ktorý vám najviac vyhovuje, a vytvoriť si štýlový gadget.


Výdrž

Tkanina použitá na výrobu kábla zabraňuje zamotaniu. Okrem toho je táto tkanina odolná voči roztiahnutiu. Kábel je zasunutý do zosilneného konektora vďaka zlepšenej ochrane SR. Preto vydrží viac ako 10 000 otáčok. Pravdepodobne ste sa už mnohokrát stretli s tým, že sa nabíjací kábel po čase pri vstupe do telefónu zlomí. Tento produkt toto riziko minimalizuje. Pri vkladaní a vyberaní zástrčky sa spotrebujú aj nabíjacie káble. Tento model sa zaoberal týmto problémom. Telefónnu zástrčku možno použiť na 3000 vložení a rozšírení. Druhá časť kábla má kapacitu až 10 000 spínacích operácií.

Špecifikácia

.
Značka Baseus. Model CAJY000003 Typ USB na Lightning CAJY0003 Materiál Alumniová zliatina + pletená tkanina Aktuálne 2.4A Rýchlosť prevodovky 480Mbps. Dĺžka 1,2 m Farba Modrá.

Dodatočné parametre

Kategória: Lightning - USB
Velikost: univerzálne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

                                         pol_pl_Baseus-360-Degree-przyklejany-magnetyczny-uchwyt-samochodowy-do-telefonu-srebrny-SUGENT-NT0S-35678_19

Výrobca všetkých druhov originálneho príslušenstva pre mobilné zariadenia i počítače. Založená v roku 2006, spoločnosť, ktorej inovatívne držiaky automobilov, odolné káble a štýlové nabíjačky získali celosvetové uznanie. Všetko vďaka vysokej kvalite svojich výrobkov a ich jedinečnej funkčnosti .

Hodnoty, ktoré tento výrobca dodržiava, sú zvýraznené v jeho logu a hlavnom maxime. 
Značka Baseus má svoj názov podľa vety „Base on use“ - „Základ na použití“

Vytvorením svojich výrobkov v súlade s týmito pokynmi sa spoločnosť snaží zabezpečiť, aby jej doplnky boli predovšetkým praktické pomôcky prispôsobené potrebám ich zákazníkov.