Doprava zdarma pri objednávke nad 50€ s hmotnosťou do 10kg na výdajné miesto Zásielkovne

Viomi Smart Air Purifier Pro

Kód: 18907
ZADARMOZADARMO
Viomi Smart Air Purifier Pro
207,90 € / ks
Skladom u dodávateľa (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
9.12.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 
Čistý vzduch v každej miestnosti

 
Čistička vzduchu Viomi Smart Air Purifier je zariadenie pre náročných, ktoré vyčistí vzduch nielen od škodlivín, ale aj od vírusov a baktérií. Vďaka tichej prevádzke a účinnej štvorstupňovej filtrácii zabezpečuje čistý vzduch po celý deň.

Kompletná filtrácia

Štyristupňová filtrácia umožňuje komplexné čistenie vzduchu. Prvou vrstvou je nylonový tkaný filter so 40 očami určený na zachytávanie väčších častíc. Ďalej filter HEPA s čistiacimi iónmi striebra a medi poskytuje účinnú ochranu proti mikroorganizmom. Ďalšia vrstva aktívneho uhlia odfiltruje všetky škodlivé častice smogu. Záverečná filtrácia sa vykonáva pomocou UV svetla, ktoré inaktivuje zvyšné baktérie a vírusy a zvyšuje účinnosť dezinfekcie na 99,9 %.

 width=
 

 

Ticho aj v noci

Konštrukcia umožňujúca voľné prúdenie vzduchu cez jednotku umožňuje mimoriadne tichú prevádzku. Hladina hluku 39 dB v nočnom režime určite nebude obťažovať ani pri spustení v malej vzdialenosti od postele. Nepretržitá prevádzka aj v noci udrží čistotu vzduchu na konštantnej úrovni.


 

 

Vyčistite si celý dom

Napriek svojim malým rozmerom čistička ľahko zabezpečí kompletnú filtráciu v miestnostiach do 60 m². Vďaka cirkulácii prístroj rýchlo a účinne vyčistí vzduch aj v celom byte, stačí nechať otvorené dvere v miestnostiach. 


Efektívne anióny
 
Počas prevádzky jednotka uvoľňuje silné anióny prostredníctvom ionizácie, čím účinne odstraňuje toxické plyny, zabraňuje opätovnej kontaminácii a zanecháva vzduch svieži a čistý. Absencia možnosti sekundárneho znečistenia umožňuje oveľa dlhšiu prevádzku bez nutnosti výmeny filtrov, vďaka čomu je prevádzka čističky lacnejšia.

Automatická reakcia

Vstavané infračervené a pachové senzory umožňujú dvojité monitorovanie kvality vzduchu pre presnejšie výsledky. Jednotka sama rozpozná znečistenie a dokáže automaticky nastaviť úroveň čistenia podľa podmienok.

Prevádzka priateľská k deťom

Veľmi jednoduché ovládanie je možné vďaka štyrom tlačidlám na prednej strane prístroja, ktoré umožňujú komplexné používanie. Úroveň kontaminácie sa zobrazí na displeji led, ktorý uvádza číselnú hodnotu a zároveň vám pomôže určiť, či je aktuálna úroveň bezpečná pre vaše zdravie, a to zobrazením rámčeka príslušnej farby.

Vyhradená aplikácia

Ovládanie zariadenia je možné aj prostredníctvom aplikácie Mi Home, ktorá umožňuje používať čističku bez toho, aby ste sa museli pohnúť z pohovky alebo byť mimo domova. Aplikácia umožňuje spustiť zariadenie alebo nastaviť úroveň prevádzky, ale informuje vás aj o percentuálnom využití filtra alebo potrebe jeho výmeny.


 

Špecifikácia


Model VXKJ03
Rozmery 320 x 320 x 657 mm
Váha 9,5 kg
CADR dust 500 m³/h
CADR formaldehyd 200 m³/h
Oblasť aktivít
35 - 60 m²
Úroveň hluku
Od 39 dB do 65 dB
Ovládanie aplikácie Ano
Typ zobrazenia LED
Dodatočné informácie Dotykové tlačidlá, aplikácia MI Home
 

Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné
Velikost: univerzálne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: