Doprava zdarma pri objednávke nad 80€

Projektor Overmax Multipic 4.1 LED

Kód: 8841H3
297,90 € / ks
Skladom do 2 dní (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
9.10.2023
Možnosti doručenia
  • Rozlíšenie až 200" Full HD
  • Bezdrôtové Wi-Fi pripojenie
  • Jas lampy — 7000 lúmenov a kontrastný pomer 4000:1

Detailné informácie

Podrobný popis

Vyberte si pohodlnú alternatívu k televízoru a uvidíte, ako vám pri vašej práci môže pomôcť všestranný projektor Overmax Multipic 4.1!

Pripravte sa na skutočnú filmovú projekciu s projektorom Overmax Multipic 4.1! Tento model je ideálny pre vnútorné aj vonkajšie použitie. A čo viac, vysokokvalitná projekcia až 200" zabezpečí, že každý detail vašej prezentácie bude viditeľný, či už na obchodných stretnutiach alebo univerzitných prednáškach. Wi-Fi konektivita vám umožní posielať obrázky priamo z vášho smartfónu, tabletu alebo notebooku. Môžete to urobiť aj cez Miracast a AirPlay pomocou akéhokoľvek zariadenia (Windows, Android, iOS) To zaručuje vaše pohodlie!

Overmax Multipic 4.1 - projektor LED
Overmax Multipic 4.1 - projektor LED

Zachyťte tie najmenšie detaily s projektorom Qvermax Multipic 4.1

5-šošovková sklenená šošovka vytvára plne ostrý obraz v natívnom rozlíšení Full HD. Takto uvidíte dokonalé, prirodzené farby. S kontrastným pomerom 4000:1 uvidíte aj tie najmenšie detaily. Korekcia lichobežníkového skreslenia uľahčuje zmenu nastavení. Vďaka nej si vždy nastavíte projekciu tak, ako potrebujete. Môžete tiež zmeniť pomer strán (16:9 alebo 4:3) a otočiť obrázok o 180°. Vždy sledujte spôsob, akým sa vám najviac páči!

Moderný domáci projektor pre nadchádzajúce roky – špeciálne pre vás!

Multimediálny projektor Overmax Multipic 4.1 môžete používať dlhodobo. Je to vďaka pôsobivej životnosti LED lampy - 50 000 hodín (viac ako 5 rokov nepretržitej prevádzky!). S úrovňou jasu 7000 lúmenov bude fungovať v každej miestnosti. Dva stereo reproduktory umožňujú upraviť zvuk s čistým zvukom. Ich režimy sa používajú na zdôraznenie hudby, hlasového prejavu alebo udalostí vo filme. Tichý a účinný chladiaci systém zabraňuje prehrievaniu projektora Overmax Multipic 4.1. To zaručuje použiteľnosť a pohodlie pri práci a sledovaní obľúbených relácií.

Overmax Multipic 4.1 - projektor LED
Overmax Multipic 4.1 - projektor LED

Jednoduchá inštalácia, množstvo možností použitia a diaľkové ovládanie LED projektora Overmax Multipic 4.1

Zaberá menej miesta ako televízor a ľahko sa používa. Môžete ho tiež upevniť dvoma spôsobmi (na stojan alebo na stenu). Projektor Overmax Multipic 4.1 má tiež veľa vstupných zásuviek (2 x HDMI, 2 x USB, VIDEO, AUDIO OUT, VGA, IR). Vďaka nim k nemu môžete pripojiť rôzne zariadenia, napríklad počítačovú stanicu. Dodáva sa s diaľkovým ovládaním, takže nemusíte vstávať zakaždým, keď chcete zmeniť repertoár alebo posunúť snímku v prezentácii. Priložený HDMI kábel vám umožní používať zariadenie hneď po vybalení. Nechajte predstavenie začať!

 

Viac informácií
SKU OV-MULTIPIC 4.1
Rozhodnutie HD 1920 x 1080 px
Jas 4000 lumenov
Kontrastný pomer 4000:1
Otočenie obrazu 180 o
Objektív 5-šošovkové sklenené pole, manuálna korekcia zaostrenia
Pomer strán obrázka 16:9, 4:3
Typ lampy LED 140W, životnosť: 50 000 h
Veľkosť obrazu 50 – 200’’
Hovorca Stereofónny výkon 2x5W
Rozhrania 2xHDMI, 2xUSB, VIDEO, AUDIO OUT, VGA, IR
Príslušenstvo Diaľkové ovládanie, napájací kábel, HDMI kábel, poistka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Home - Overmax