Overmax Soundbeat 2.0 rádio

Kód: 103
TOP
Značka: OVERMAX
35,90 € –18 %
Overmax Soundbeat 2.0 rádio (1)
35,90 € –18 % 29,50 € / ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
21.9.2021

Prenosné rádio so vstavanou batériou ktoré je možné využiť aj ako bluetooth reproduktor. Reproduktor má drevenú konštrukciu, 1 x basový z predu a 2 x výškový reproduktor z bokov ktoré produkujú skvelý stereo zvuk. Jednoduché ovládanie priamo na reproduktore a taktiež i z priloženého diaľkového ovládača. Vďaka ovládaču prepnete svoju pieseň či stanicu aj z diaľky keď nie ste pri reproduktore. Podsvietenie tlačidiel zabezpečuje viditeľnosť rádia i večer.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Prenosné rádio so vstavanou batériou ktoré je možné využiť aj ako bluetooth reproduktor. Reproduktor má drevenú konštrukciu, 1 x basový z predu a 2 x výškový reproduktor z bokov ktoré produkujú skvelý stereo zvuk. Jednoduché ovládanie priamo na reproduktore a taktiež i z priloženého diaľkového ovládača. Vďaka ovládaču prepnete svoju pieseň či stanicu aj z diaľky keď nie ste pri reproduktore.

Podsvietenie tlačidiel zabezpečuje viditeľnosť rádia i večer. Vysuvná anténa zabezpečuje kvalitný príjem rádioveho signálu. LED displej zobrazuje aktuálny mód a aktuálnu frekvenciu. Vďaka slotom microSD a USB môžte prehrávať hudbu i zo svojho USB kľúča a microSD karty. Rádio s kvalitným zvukovým výstupom a zabudovanou batériou vhodné do domácnosti, na záhradu, kancelárie alebo na stavbu.

392-2

- Výkon: 15W
- Batéria: 1800 mAh
- Frekvenčný rozsah: 80 ~ 20000 Hz
- Pripojenie: Bluetooth 2.1, Aux
- Sloty: USB, microSD
- FM rádio: 87,6 - 108 MHz
- Rozmery: 120 x 155 x 190 mm
- Bass Reflex
- Využitie: Pracovné, Stavebné, Do záhrady, Prenosné, Kuchynské

Obsah balenia: Overmax Soundbeat 2.0 prenosné rádio s bluetooth, diaľkový ovládač, kábel AUX, nabíjací USB kábel, manuál

Home - Overmax