Vysávač Deerma DX700 (strieborný)

Kód: 18865
TOP
Značka: Deerma
47,20 € / ks
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
24.1.2022

Ak hľadáte multifunkčný vysávač na špeciálne úlohy, Deerma DX 700 splní vaše očakávania. Ergonomický dizajn, vysoký výkon, veľa možností použitia - pozrite sa, čo vás ešte môže prekvapiť!

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Deerma DX700 - jeden vysávač - veľa možností

 

Ak hľadáte multifunkčný vysávač na špeciálne úlohy, Deerma DX 700 splní vaše očakávania. Ergonomický dizajn, vysoký výkon, veľa možností použitia - pozrite sa, čo vás ešte môže prekvapiť!

 

 


 

Saďte na mobilitu

 

Ľahký vysávač Deerma DX 700 sa ľahko prispôsobí vašim potrebám. Môžete ho používať ako malý ručný vysávač - napríklad na čistenie nábytku alebo čalúnenia - aj ako klasický vertikálny čistič podláh. Jeho nízka hmotnosť len 2200 g uľahčuje aj čistenie. Vďaka tomu ho môžete ľahko prenášať medzi miestnosťami alebo ho zdvihnúť, aby ste zo stropu pozbierali prach a pavučiny. So zariadením Deerma DX 700 dosiahnete takmer kamkoľvek - a môžete použiť aj praktický 4,5 m dlhý kábel. Čoskoro nebude vo vašej domácnosti jediné zaprášené miesto!

 

 


 

Vychutnajte si flexibilitu

 

Aby sme vám čistenie ešte viac uľahčili, vybavili sme vysávač tromi vymeniteľnými kefami. Každý štetec je ideálny na rôzne povrchy a pomôže vám vytvoriť dokonalý poriadok. Pozrite sa, čo môžete s ich pomocou dosiahnuť!

 


 

Kartáč na podlahu

 

S veľkou kefou môžete vysávať podlahy rýchlo a efektívne. Je tenký a otočný, takže ho môžete ľahko preniesť aj do ťažko prístupných miest. Pomôže vám zbaviť sa prachu spod postele alebo medzi nohami stoličiek - šikovný dizajn kefy vám umožní viesť ju podľa vašich predstáv.

 Prášková kefka


Malá prachová kefka vám umožní dôkladne vyčistiť menšie plochy. Možno ho použiť na čistenie políc, pracovných dosiek a nábytku, ako sú pohovky a kreslá. Prach, chlpy vášho milovaného domáceho maznáčika, omrvinky - žiadna, ani tá najodolnejšia špina sa pred ním neskryje.


Štrbinová kefa


Štrbinovou kefou sa dostanete do úzkych medzier a zákutí. Vtesná sa takmer do každého rohu a účinne odstráni nečistoty. Priestor medzi nábytkom, medzery v pohovkách a kreslách a dokonca aj klávesnica - čistenie týchto miest už nebude problém!


 


 

Vyberte si trojitú ochranu

 

Vytvorte si čisté prostredie bez znečistenia a alergénov pomocou trojitého filtračného systému. Deerma DX 700 účinne izoluje nečistoty, vlasy, prach a chlpy a stará sa o vaše zdravie! Rotačný filter, ktorým je spotrebič vybavený, účinne zabraňuje usadzovaniu nečistôt späť na povrch. Vďaka tomuto praktickému riešeniu sa môžete tešiť z dlhotrvajúcej čistoty a zdravého prostredia!

 

 


 

Efektívne a pohodlné čistenie

 

Výkon motora 600 W a sací výkon 15 000 Pa zaručujú, že vysávač pracuje efektívne a účinne - nezvíťazia s ním žiadne prachové častice, ani tie najodolnejšie. Nádoba na nečistoty s objemom 0,8 l sa dá ľahko vyprázdniť a vyčistiť, aby sa znížil kontakt so špinou. Výnimočnosť prístroja spočíva v jeho nízkej hlučnosti - nepresahuje 75 dB. Rozlúčte sa s neefektívnymi, ťažko ovládateľnými a hlučnými vysávačmi - s vysávačom Deerma DX 700 bude upratovanie rýchle a príjemné. 


 

Dizajn, ktorý funguje všade

 

Jednoduchý, minimalistický dizajn vysávača z neho robí nielen praktický, ale aj štýlový doplnok vašej domácnosti. Strieborná farba zariadenia dokonale zapadne do charakteru každého interiéru. Možnosť vertikálneho skladovania tiež ušetrí miesto. To všetko robí z Deerma DX 700 perfektnú voľbu aj pre vašu domácnosť. 

Špecifikácia

 

Značka Deerma
Model DX700
Vysunutie 15 kPa
Napätie 220-240V~50-60Hz
Napájanie AC
Úroveň hluku 75 dB
Dĺžka kábla 4,5 m
Výkon 600W
Kontajner na prach 0,8 l
Hmotnosť 2,75 kg
Materiál ABS / polykarbonát

Dodatočné parametre

Kategória: Ručné
Velikost: univerzálne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: