Selfie tyč Bluetooth BW-BS6 - BlitzWolf

Kód: BW-BS6
Značka: BlitzWolf
17,95 € –19 %
Selfie tyč Bluetooth BW-BS6 - BlitzWolf
17,95 € –19 % 14,50 € / ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.7.2021
  • Selfie tyč so vstavaným Bluetooth 4.2
  • Maximálna kompatibilnosť - pre šírku mobilov 55 - 85 mm
  • Plné nastaviteľné a flexibilné - otáčanie o 270°
  • Ľahké a kompaktné - dlžka iba 18cm
  • Jednoduché použitie - zapni a foť
  • Vstavaná batéria - 60mAh

Detailné informácie

Podrobný popis

Vysoko kvalitný selfiestick od Blitzwolf

 
Praktický a mimoriadne funkčný sebestačný, nenahraditeľný na každej ceste, vám umožní zachytiť všetky okamihy pohodlne a bez potreby požiadať o pomoc tretie strany. Umožňuje vám snímať a fotografovať zvisle a vodorovne, je vodotesný a jeho pohyblivá hlava umožňuje otáčať smartphone z mnohých uhlov.

1p

Otočenie viacerých uhlov

Selfiestick Blitzwolf BW-BS6 sa otáča o 270°, čo umožňuje dokonalé prispôsobenie vašim potrebám.

4p

 
Nastaviteľná dĺžka

Vďaka nastaviteľnej dĺžke ho môžete dokonale upraviť. Čím dlhšie, tým väčšia je oblasť snímania alebo nahrávania. Univerzálny držiak zaručuje širokú kompatibilitu so smartfónmi so šírkou 55 - 85 mm.
 
2p
 

Kompaktné

Vďaka malej veľkosti selfie hokejky si ju môžete vziať kamkoľvek so sebou, pretože sa dokonca zmestí do vrecka. To tiež nezaberá veľa miesta v batohu alebo kabelke.

6p

Jednoduché použitie


Zapnutie: Podržte kláves na 2 sekundy.
Vyp: Podržte stlačené tlačidlo na 3 sekundy.
Fotografovanie: Raz stlačte tlačidlo.
Stav spánku: Keď je zariadenie zapnuté, LED svieti na modro. Po 10 minútach nečinnosti prejde do režimu spánku a LED dióda zhasne.
Prebudenie z režimu spánku: V režime spánku zariadenie jedným kliknutím prebudí jedno kliknutie na tlačidlo. Potom je pripravené na spárovanie s vaším smartfónom znova.
Automatické spárovanie: Keď zapnete zariadenie, ak má smartfón, ku ktorému ste sa naposledy pripojili, stále zapnuté rozhranie Bluetooth, párovanie sa uskutoční automaticky.
Automatické obnovenie z režimu spánku: Ak sa smartfón, s ktorým bolo posledné spojenie stále pripojené k Bluetooth, po prebudení z režimu spánku automaticky spáruje.

5p

Dĺžka: max. 72 cm
Rozsah držiakov smartfónov: 55 - 85 mm
Hmotnosť: 128 g
Kapacita batérie: 60 mAh
Čas nabíjania: 1 hodina
Dosah pilota: 10 m
Materiál: hliník + ABS + PC

pol_pl_Selfie-stick-statyw-Bluetooth-BlitzWolf-BW-BS6-do-smartfonow-16328_5

Obsah balenia: Selfie tyč Bluetooth BW-BS6, USB nabíjací kábel, prívesok na pripnutie

logoblitzwolf_1

Všetko začalo začiatkom roku 2015 jednoduchou a odvážnou myšlienkou: urobiť to, čo zákazníci skutočne chcú, nielen to, čo potrebujú. Neobmedzená vášeň pre technológie a vytrvalé úsilie o inováciu vedie k dodávaniu prelomových nových technológií a vzrušenia spôsobmi, ktoré dokáže iba spoločnosť BlitzWolf. Riešenia spoločnosti BlitzWolf sú známe svojím ikonickým ergonomickým dizajnom, neporovnateľnou cenou a vysokým výkonom. Hlavný sortiment BlitzWolf je príslušenstvo k počítačom, mobilom i elektronika do domácnosti.

Dôvera mnohých zákazníkov na celom svete, BlitzWolf pokračuje vo výrobe produktov s nekompromisnou kvalitou, ktorá nielen inšpiruje, ale tiež presahuje geografiu, zvyky a kultúry.