Blitzwolf BW-LT10 nočné svetlo

Kód: BW-LT10
Značka: BlitzWolf
9,90 € / ks
Vypredané
  • Nočné svetlo do spálne či detskej izby
  • Až 3 svetelné režimy
  • Teplota svetla 3000K
  • Uhol svietenia 120 stupňov
  • Časovanie svietenia

Detailné informácie

Podrobný popis

3 svetelné režimy
 
Lampa ponúka 3 svetelné režimy: Svetelný senzor, Časovač, Manuálny. Prepínanie medzi rôznymi režimami sa vykonáva pomocou jediného tlačidla.
 

Režim snímača svetla

 V tomto režime sa svetlo automaticky zapne, keď zhasne, a zhasne, keď svieti.

Režim časovača
 
V režime snímača svetla spustite stlačením odpočítavanie 30 minút. Počas odpočítavania svetlo a LED indikátor pomaly blikajú a po 30 minútach sa úplne vypnú. Stlačením tlačidla kedykoľvek odpočítavanie zrušíte a vrátite sa do režimu snímača svetla. Potom sa rozsvieti LED indikátor.
 Manuálny režim

Dlhým stlačením tlačidla na 2 sekundy v režime svetelný senzor / odpočítavanie nočné svetlo bude blikať 3 hodiny po vstupe do manuálneho režimu. V manuálnom režime sa svetlo zapína / vypína stlačením tlačidla.
 

 
Kvalitné materiály
 
Svietidlo je vyrobené z vysoko kvalitných materiálov charakterizovaných vysokou životnosťou a odolnosťou proti pádu.
 

Malá veľkosť
 
Malé rozmery umožňujú pohodlnú obsluhu zariadenia a nerušia pripojenie ďalších zariadení k zásuvkám vedľa zariadenia. Vďaka modernému a minimalistickému dizajnu sa lampa zmestí do každej miestnosti.
 
 
Svetelné parametre
 
Lampa vyžaruje svetlo teplej farby (3000 K), jas 20 lm a zorný uhol 120 stupňov. Vďaka tomu prístroj pracuje v noci skvele, svetlo je mäkké, neuráža oči a pokrýva veľkú plochu, čo zaisťuje bezpečný a ľahký pohyb v noci.
 
Zabezpečenie
 
Zariadenie má veľa ochrán na zaistenie bezpečnej a stabilnej prevádzky. Patria sem ochrana proti skratu, príliš vysoký prúd, príliš vysoké napätie, príliš vysoká teplota.
 
 
 
Vstup 100 - 240 V AC, 50/60 Hz, 0,1 A
Intenzita svetla 20 lúmenov
Výkon 1W
Teplota farby 3 000 K
Uhol lúča 120
Materiál ABS + PC
Hmotnosť 45 g
Rozmery 60 x 60 x 68,5 mm
Certifikácia CE, RoHS, FCC
 
Obsah balenia: Blitzwolf BW-LT10 nočné svetlo

logoblitzwolf_1

Všetko začalo začiatkom roku 2015 jednoduchou a odvážnou myšlienkou: urobiť to, čo zákazníci skutočne chcú, nielen to, čo potrebujú. Neobmedzená vášeň pre technológie a vytrvalé úsilie o inováciu vedie k dodávaniu prelomových nových technológií a vzrušenia spôsobmi, ktoré dokáže iba spoločnosť BlitzWolf. Riešenia spoločnosti BlitzWolf sú známe svojím ikonickým ergonomickým dizajnom, neporovnateľnou cenou a vysokým výkonom. Hlavný sortiment BlitzWolf je príslušenstvo k počítačom, mobilom i elektronika do domácnosti.

Dôvera mnohých zákazníkov na celom svete, BlitzWolf pokračuje vo výrobe produktov s nekompromisnou kvalitou, ktorá nielen inšpiruje, ale tiež presahuje geografiu, zvyky a kultúry.