Dron Overmax X-Bee 3.3

Kód: 1520
TOP
Značka: OVERMAX
85,35 € –18 %
Dron Overmax X Bee 3 (1)
85,35 € –18 % 69,90 € / ks
Vypredané
  • Dlhý dosah - až 100 metrov.
  • Odolné diaľkové ovládanie s držiakom smartfónu
  • Wi-Fi FPV kamera je súčasťou balenia - otočená vertikálne o 90 stupňov
  • 3 stupne rýchlosti
  • Funkcie automatického návratu a bezhlavého režimu
  • Až 33 minút letu s batériou

Detailné informácie

Podrobný popis

Dron Overmax X-Bee Drone 3.3 je vybavenie najvyššej kvality a životnosti. Potvrdzuje to titul vedúceho spotrebiteľskej kvality 2019. Dlhý dosah, až 100 metrov , je možný vďaka silnému vysielaču, ktorý zaisťuje neustály kontakt s pilotom. Užite si dlhý let a zaznamenajte výhľady vďaka vstavanej kamere so širokým rozsahom otáčania 90 stupňov.

Tri stupne rýchlosti

Dron X-bee 3.3 je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých. Vďaka trom úrovniam rýchlosti nebolo nikdy jednoduchšie naučiť sa používať zariadenie. Dron je schopný ihneď po štarte dosiahnuť rýchlosť 3,8 m / s , čo zaručuje úžasný zážitok. Kapacita každej batérie bola zvýšená na 1 000 mAh , takže si let môžete vychutnať až 33 minút .

Overmax X-bee Drone 3.3 WiFi
 

Pohľad z kamery v reálnom čase

Radi naživo obdivujete úžasné výhľady? Funkcia FPV umožňuje prehrávať obraz z fotoaparátu v reálnom čase na displeji vášho smartphonu. Vďaka tomu môžete nielen lepšie ovládať dron, ale aj sa zabaviť pri virtuálnom lete a obdivovať nádherné oblohy.

Overmax X-bee Drone 3.3 WiFi

Nízka hmotnosť, vysoká kvalita letu

Napriek svojej extrémnej životnosti je X-bee 3.3 mimoriadne ľahký. S hmotnosťou iba 160 gramov je neuveriteľne ovládateľný a počas letu spotrebuje menej energie. Napriek tomu je veľmi odolný a dobre si poradí aj pri silnom vetre . To zaisťuje výkonný motor a 6-osový gyroskop. Účinný chladiaci systém zabraňuje prehriatiu dronu.

Overmax X-bee Drone 3.3 WiFi

Keď je lietadlo príliš ďaleko

Dron Overmax X-bee 3.3 má spoľahlivý bezhlavý režim . Umožňuje lepšiu kontrolu dronu, keď je nepresný smer jeho letu. Aktiváciou tohto režimu bude dron lietať v smere, ktorým pohybujeme páčkou na ovládači, bez ohľadu na to, kde je jeho skutočná predná strana. Vďaka tomu nestratíte kontrolu nad výbavou ani na veľké vzdialenosti a výšky.

 

Úžasná akrobacia a funkcia automatického udržiavania nadmorskej výšky

Stabilné zábery z fotoaparátu sú mimoriadne dôležité. Funkcia automatického zadržania nadmorskej výšky vám pomôže s úplnou kontrolou dronu. Ak však máte radšej okázalé triky , X-bee 3.3 vás nesklame. Prešívanie, rotácie o 360 stupňov alebo dokonca sudy - to všetko je akrobacia dosiahnuteľná pomocou X-bee.

Overmax X-bee Drone 3.3 WiFi

Automatické pristátie

Každý pilot vie, že pristátie je pre lietanie nevyhnutné. Dron X-bee 3.3 bol vybavený funkciou automatického pristátia , vďaka ktorej zariadenie bezpečne pristane na zemi aj v rizikových situáciách. Túto funkciu navyše stačí stlačiť jedným tlačidlom. Okrem toho má dron aj funkciu automatického návratu domov . Po jeho aktivácii sa prístroj otočí o niekoľko metrov späť z poslednej bezpečnej polohy.

Overmax X-bee Drone 3.3 WiFi

 
 

Špeciálna bezpečnosť

Je obzvlášť dôležité chrániť zariadenie vo vysokých nadmorských výškach. Dron X-bee 3.3 bol špeciálne vybavený chráničmi vrtúľ a odolnými lyžinami, ktoré chránia zariadenie pri pristávaní. Vďaka tomu je dron mimoriadne odolný voči nárazom alebo pádom a stáva sa jedným z najodolnejších na trhu.

Overmax X-bee Drone 3.3 WiFi

Bohatá sada doplnkov

Pri návrhu dronu X-bee 3.3 sme sa postarali aj o jeho vizuálnu stránku a bohatú sadu príslušenstva . Biela a grafitová farba lahodí oku cez deň a v noci si môžete vychutnať výkonné farebné LED diódy, ktoré zlepšujú kontrolu po súmraku. Sada obsahuje aj 4 vrtule, tri nabíjateľné batérie, USB nabíjačku, ktorá dokáže nabíjať všetky batérie súčasne, náhradné skrutky a skrutkovač.

Overmax X-bee Drone 3.3 WiFi

Home - Overmax