Sonoff L1-Lite Inteligentný LED RGB pás 5m

Kód: 6920075776379
Novinka TOP
Značka: Sonoff
26,40 € –25 %
Sonoff L1 Lite Inteligentný LED RGB pás 5m
26,40 € –25 % 19,90 € / ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.7.2021

Inteligentný LED pásik L1 Lite vám umožní vytvoriť štýlové usporiadanie a doplniť váš domov o pútavé farebné osvetlenie. Až 16 miliónov farieb na výber vám dáva takmer neobmedzené možnosti. Prístroj je možné diaľkovo ovládať pomocou aplikácie, priloženého diaľkového ovládača a dokonca aj hlasom. Dĺžka 5 m (nepredlžiteľná) znamená, že pásku môžete ľubovoľne tvarovať a prispôsobiť svojim potrebám.

Detailné informácie

Podrobný popis

Inteligentný LED pásik Sonoff L1 Lite

Inteligentný LED pásik L1 Lite vám umožní vytvoriť štýlové usporiadanie a doplniť váš domov o pútavé farebné osvetlenie. Až 16 miliónov farieb na výber vám dáva takmer neobmedzené možnosti. Prístroj je možné diaľkovo ovládať pomocou aplikácie, priloženého diaľkového ovládača a dokonca aj hlasom. Dĺžka 5 m (nepredlžiteľná) znamená, že pásku môžete ľubovoľne tvarovať a prispôsobiť svojim potrebám.

 

Milióny farieb na výber

Je len na vás, ako bude vaša páska svietiť. Vyberte si zo 16 miliónov farieb dostupných v aplikácii alebo využite možnosť kopírovania akejkoľvek farby z okolia. Týmto spôsobom môžete odtieň svetla ešte lepšie prispôsobiť svojmu usporiadaniu.

 

Úžasné svetelné efekty

L1 Lite ponúka až 11 svetelných režimov - skontrolujte, ktoré svetelné efekty vás potešia. 4 z nich navyše umožňujú úpravy farieb a rýchlosti. Chceš viac? Synchronizujte pásku s hudbou a sledujte pulzovanie osvetlenia do rytmu. Teraz môže svetlo tancovať s vami!

 

Rôzne možnosti diaľkového ovládania

Ovládanie inteligentného osvetlenia nebolo nikdy jednoduchšie. Priložené diaľkové ovládanie je vybavené až 24 tlačidlami, vďaka ktorým si môžete pásku rýchlo a pohodlne prispôsobiť podľa svojich potrieb. Môžete ho spárovať aj s aplikáciou eWeLink, ktorá umožňuje nielen zapínať / vypínať svetlo alebo upravovať jeho parametre, ale tiež vytvárať plány a časovače. K dispozícii je tiež funkcia zoskupovania - pomocou nej pohodlne zvládnete niekoľko svojich pások súčasne.

 

Ešte pohodlnejšie hlasové ovládanie

LED pásik môžete ovládať aj pomocou hlasových príkazov. Zariadenie je kompatibilné s Amazon Alexa a Google Assistant. Spárujte ich s vybraným systémom a užite si ešte pohodlnejšie diaľkové ovládanie! Nemusíte ani vstávať z kresla alebo siahať po telefóne - stačí len pár slov, aby ste rozsvietili svetlo alebo napríklad zmenili jeho farbu.

 

Dokonalý doplnok inteligentnej domácnosti

Páska je kompatibilná s vybranými inteligentnými senzormi. Môžete ho napríklad spárovať s pohybovým senzorom a rozsvietiť svetlá automaticky, keď vstanete z postele. Je to len jeden z mnohých spôsobov, ako vytvoriť ešte priateľskejší, pohodlnejší a inteligentnejší domov.

 

Ľahká montáž a veľká flexibilita

Zostavenie pásky je veľmi jednoduché a dáva vám veľa možností, ako ju zladiť s vašim vysnívaným usporiadaním. L1 Lite je veľmi flexibilný - voľne ho ohnite a prispôsobte tvaru povrchu, na ktorý sa má umiestniť. Môžete ho tiež orezať. Páska je samolepiaca, takže ju môžete ľahko umiestniť kamkoľvek chcete. Pamätajte však, že L1 Lite nie je vodotesný - používajte ho v správnych podmienkach.

 

Zahrnuté v balení:

  • LED pás
  • Napájací zdroj
  • Diaľkové ovládanie
Výrobca Sonoff
Model L1 Lite
Dĺžka 5 m (nedá sa predĺžiť)
Vstupné napätie DC 12V
Materiál FPCB
Farba RGB
Množstvo LED 30 LED diód / minútu
Svetelný tok ≥ 300 lúmenov za minútu
Uhol rozloženia svetla 120 °
Vlhkosť pracovného prostredia ≤95%
Teplota pracovného prostredia -15 ° C - 50 ° C
Vstup radiča Wi-Fi DC 5-24V
Batéria diaľkového ovládania 3 V (CR2025)
Sila Wi-Fi radiča 144 W
Wi-Fi IEEE 802.11 b / g / n 2.4G
Diaľkové ovládanie Infračervené, 24 tlačidiel
Podporované systémy Android, iOS
Prúd napájacieho adaptéra 100 - 240 V str., 50/60 Hz, 0,6 A max.
Ochrana napájacieho adaptéra Ochrana proti prepätiu, preťaženiu a prehriatiu
Výstupy napájacieho adaptéra DC 12 V (2 A)
Dĺžka kábla 1,5 m
Vodeodolný Nie

SONOFF-logo

Smart home for you

Inteligentný domáci systém - je hlavný smer značky Sonoff ktorá vyrába produkty zameriavajúce sa na smart domácnosť, jednoduché ručné ovládanie zariadení a taktiež pomocou aplikácií či hlasového asistenta.