Xiaomi Deerma vysávač DX700

Kód: DX700W
TOP
Značka: Deerma
50,90 € –6 %
Xiaomi Deerma vysávač DX700 (1)
50,90 € –6 % 47,90 € / ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.7.2021
  • Výkon 600W
  • Sací výkon 15kPa
  • Hlučnosť 75dB
  • Dĺžka napájacieho kábla 4,5m
  • Hmotnosť 2,75 kg

Detailné informácie

Podrobný popis

Deerma DX700 - Jeden vysávač - veľa možností

Ak hľadáte multifunkčný vysávač pre špeciálne úlohy, Deerma DX 700 splní vaše očakávania. Ergonomický dizajn, vysoká účinnosť, veľa možností použitia - skontrolujte, čo vás ešte môže prekvapiť!

Choďte na mobilitu

Ľahký vysávač Deerma DX 700 sa dá ľahko prispôsobiť vašim potrebám. Môžete ho použiť ako malý ručný vysávač - napríklad na čistenie nábytku alebo čalúnenia, aj ako klasický vertikálny podlahový vysávač. Čistenie tiež uľahčuje jeho nízka hmotnosť - má iba 2 200 g. Vďaka tomu ho môžete ľahko premiestňovať medzi miestnosťami alebo zdvihnúť, aby sa zo stropu zachytil prach a pavučiny. S vysávačom Deerma DX 700 sa dostanete takmer kamkoľvek - umožňuje to aj praktický kábel dlhý 4,5 m. Vo vašej domácnosti čoskoro nebude žiadne prašné miesto! 

 

Užite si flexibilitu

Aby sme vám čistenie ešte uľahčili, vybavili sme vysávač tromi vymeniteľnými kefami . Každý z nich bude ideálny pre rôzne povrchy a pomôže dosiahnuť dokonalý poriadok. Skontrolujte, čo môžete dosiahnuť s ich pomocou!

 

  

Kefa na podlahu

Podlahy rýchlo a efektívne vyčistíte pomocou veľkej kefy. Je tenký a otočný, takže ho ľahko vložíte na ťažko dostupné miesta. S jeho pomocou sa zbavíte prachu z priestoru pod posteľou alebo medzi nohami stoličiek - premyslený dizajn kefky vám umožní viesť ju, ako sa vám páči.

                                                                                                   

 
Kefa na prach


Malá kefka na prach vám umožní dôkladne vyčistiť menšie povrchy . S jeho pomocou môžete vysávať police, dosky, ale aj nábytok ako pohovky a kreslá. Prach, vlasy vášho milovaného maznáčika, drobky - nie, skryť sa pred ňou môže aj tá najodolnejšia špina.
Štrbinová kefa


Pomocou štrbinovej štetiny dosiahnete úzke medzery a zákutia. Vtláča sa takmer do každého kúta a efektívne z neho odstráni odpadky. Priestor medzi nábytkom, medzery v pohovkách a kreslách a dokonca aj klávesnica - čistenie týchto miest už nebude najmenšou výzvou!


 Vyberte si trojitú ochranu

Vytvorte čisté prostredie bez znečistenia a alergénov pomocou trojitého filtračného systému . Deerma DX 700 účinne izoluje nečistoty, vlasy, prach a vlasy a stará sa o vaše zdravie! Rotačný filter, ktorým je zariadenie vybavené, umožňuje účinne zabrániť opätovnému ukladaniu nečistôt na povrchy. Vďaka tomuto praktickému riešeniu si môžete vychutnať dlhotrvajúcu čistotu a zdraviu neškodné prostredie!

 

Efektívne a pohodlné čistenie

Výkon motora 600 W a sací výkon 15 000 Pa zaisťujú efektívny a efektívny chod vysávača - nie, vyhrajú sa s ním aj tie najodolnejšie častice prachu. Nádrž na nečistoty 0,8 l sa ľahko vyprázdňuje a čistí, čo znižuje kontakt s nečistotami. Zariadenie sa tiež vyznačuje nízkou úrovňou hlasitosti - nepresahuje 75 dB. Dajte zbohom neefektívnym, ťažko použiteľným a hlučným vysávačom - s Deerma DX 700 je čistenie rýchle a príjemné.


Dizajn, ktorý bude fungovať všade

Jednoduchý minimalistický dizajn vysávača z neho robí nielen praktický, ale aj štýlový doplnok do bytu. Krásna strieborná farba zariadenia bude perfektne ladiť s charakterom každého interiéru. Miesto tiež ušetrí možnosť vertikálneho uloženia. Vďaka tomu je Deerma DX 700 ideálna aj pre váš domov.


 

Sací výkon 15 kPa
Menovité napätie 220 - 240 V ~ 50 - 60 Hz
Moc Sieť
Úroveň hluku 75 dB
Dĺžka napájacieho kábla 4,5 m
Menovitý výkon 600 W
Kapacita nádoby na prach 0,8 l
Váha 2,75 kg
Materiál ABS / polykarbonát

Logitech G304 Wireless Mouse | SellFix