Doprava zdarma pri objednávke nad 80€

BlitzWolf BW-HL1 Smart Watch

Kód: BW-HL1
37,40 € –25 %
BlitzWolf BW HL1 Smart Watch (1)
37,40 € –25 % 27,90 € / ks
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
2.6.2023
Možnosti doručenia
  • Chytré hodinky BlitzWolf BW-HL1
  • Bluetooth 4.0 na prepojenie s mobilom
  • Senzor na krvný tlak, srdcovú frekvenciu
  • Krokomer, budík, počasie
  • Sledovanie spánku
  • Vodeodolnosť IP68

Detailné informácie

Podrobný popis

Chytré hodinky Blitzwolf

 
Perfektné inteligentné hodinky od spoločnosti Blitzwolf vám umožnia ovládať mnoho rôznych parametrov, t. J. Krvný tlak, srdcový rytmus alebo počet vykonaných krokov. Zobrazuje poveternostné podmienky a má vstavaný budík. Môžete ho prevádzkovať v mnohých rôznych jazykoch a jeho ochrana IP68 vám umožňuje vstúpiť do vody.
 
 
 
Sleduje vaše parametre

 
Vďaka schopnosti analyzovať svoj srdcový rytmus počas cvičenia, môžete optimalizovať intenzitu a čas cvičenia na efektívnejšie spaľovanie tukov a čo najefektívnejšie cvičenie.


 

Inteligentné sledovanie spánku
 
Čas spánku môžete sledovať pomocou smartwatch a aplikácie. Môžete tiež skontrolovať, ako vyzerala kvalita spánku počas celého týždňa, a zistiť, ako bola hodnotená.
 Vždy viditeľné

V závislosti od toho, či ste vonku za slnečného dňa alebo doma uprostred noci, môžete upraviť jas svojich smartwatch, vďaka ktorým zaistíte správne osvetlenie za každých podmienok.
 


Odolný voči vode


Vodotesnosť na úrovni IP68 vám umožňuje dočasne ponoriť prístroj pod vodu. Môžete sa osprchovať alebo ísť do bazéna bez obáv z poškodenia smartwatch. Maximálna hĺbka, do ktorej môže byť prístroj ponorený, je 1 m. Hodinky nie sú úplne vodotesné, preto sa neodporúča používať pri potápaní alebo kúpaní v horúcej vode.
 


Vaša základňa

Inteligentné hodinky majú tiež funkcie ovládania zariadenia. Ak chcete použiť zadnú kameru na výrobu seflie, nemusíte sa obávať, že nenájdete spúšť. Prepínate hudbu bez odstránenia telefónu? Nie je nič jednoduchšie. Chcete skontrolovať počasie? Nech sa páči. 
Užite si pohodlie a ľahkú dostupnosť kľúčových funkcií.
 
 
Hmotnosť 49 g
Rozmery (bez pásu) 42 x 35 mm
Celková dĺžka (s popruhom na oboch stranách) 248 mm
Verzia Bluetooth 4.0
Vstup 5V / 1A
Pohotovostný režim 15 dní
Pracovný čas 7-10 dní
Čas nabíjania 2 h
Vstavaná batéria 180 mAh, 3,7 V
Vodotesnosť IP68
 
Obsah balenia: BlitzWolf BW-HL1 Smart Watch

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logoblitzwolf_1

Všetko začalo začiatkom roku 2015 jednoduchou a odvážnou myšlienkou: urobiť to, čo zákazníci skutočne chcú, nielen to, čo potrebujú. Neobmedzená vášeň pre technológie a vytrvalé úsilie o inováciu vedie k dodávaniu prelomových nových technológií a vzrušenia spôsobmi, ktoré dokáže iba spoločnosť BlitzWolf. Riešenia spoločnosti BlitzWolf sú známe svojím ikonickým ergonomickým dizajnom, neporovnateľnou cenou a vysokým výkonom. Hlavný sortiment BlitzWolf je príslušenstvo k počítačom, mobilom i elektronika do domácnosti.

Dôvera mnohých zákazníkov na celom svete, BlitzWolf pokračuje vo výrobe produktov s nekompromisnou kvalitou, ktorá nielen inšpiruje, ale tiež presahuje geografiu, zvyky a kultúry.