Doprava zdarma pri objednávke nad 80€

Inteligentný adaptér USB Sonoff micro

Kód: 19246
Kúp viac, zaplať menej
Značka: Sonoff
8,40 € / ks
Skladom do 2 dní (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
9.10.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Sonoff Smart Adapter - zvýšená inteligentná kontrola

Funkčný adaptér Sonoff Micro vám poskytuje plnú kontrolu nad vašimi inteligentnými zariadeniami. S jeho pomocou ich budete môcť ovládať na diaľku, napríklad prostredníctvom aplikácie, ako aj hlasom. Zariadenie vám tiež umožní nastaviť plány. Využívajte jeho funkcie na optimálnu správu svojej inteligentnej domácnosti.


Diaľkové ovládanie osvetlenia

Sonoff Micro vám ponúka tisíce možností. Pomocou neho môžete napríklad diaľkovo zapínať a vypínať svetlá. Keď ste v práci alebo na dovolenke, zariadenie vám umožní simulovať vašu prítomnosť doma prostredníctvom inteligentného ovládania osvetlenia - odradí tak potenciálnych zlodejov.Hlasové ovládanie

Nechce sa vám vstávať z gauča alebo z postele, aby ste zhasli svetlo? Zadajte príslušný hlasový príkaz! Adaptér Sonoff Micro vám túto možnosť poskytne a umožní vám vychutnať si vysnívaný komfort. Zariadenie je kompatibilné s asistentom Google a Amazon Alexa.


Komplexné plány

Naplánujte svoje inteligentné zariadenia tak, aby ste optimalizovali ich výkon. Svetlo sa automaticky zapne alebo vypne v nastavenom čase. Už to nemusíte robiť ručne - spoločnosť Sonoff Micro sa o to postará pomocou špeciálneho softvéru.
Bezpečné nabíjanie
Adaptér tiež poskytuje možnosť zabrániť preťaženiu zariadení pripojených k napájaniu. Nastavte plán pre inteligentný softvér, aby automaticky prerušil nabíjanie, keď dosiahne 100 %. Zabezpečíte tak bezpečnosť vášho zariadenia a predĺžite jeho životnosť.
 width=


Pohodlie a bezpečnosť pri používaní
Zariadenie je úplne bezpečné a pohodlné na používanie. Kryt PC V0 chráni pred poškodením. Odolnosť voči vysokým teplotám a ohňu dodáva adaptéru veľkú pevnosť. Obsluhu zariadenia Sonoff Micro uľahčuje 5 V výstup a vstup a praktické tlačidlo. LED diódy indikujú pripojenie a prevádzku Wi-Fi.
 width=
Premyslený dizajn
Sonoff Micro sa vyznačuje praktickým a premysleným dizajnom. Dokonale sa hodí k rôznym typom káblov a adaptérov USB. Vďaka vreckovým rozmerom a minimálnej hmotnosti 17 g ho môžete vziať so sebou takmer kamkoľvek. Sonoff Micro je kompatibilný s mnohými zariadeniami - vyskúšajte jeho nevídané možnosti.
Špecifikácia

Dodatočné parametre

Model Micro
Typ Adaptér USB
Vstup Max. DC5V/2,5A
Výstup

Max. DC5V/2,5A7

Poznámka: podporuje iba nabíjací protokol BC 1.2

Wifi IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHz
Materiál PC V0
Rozmery 45//30.5/26mm
Váha 17 g
Certifikáty CE, FCC
Kategória: Smart ovládanie domu
Velikost: univerzálne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

SONOFF-logo

Smart home for you

Inteligentný domáci systém - je hlavný smer značky Sonoff ktorá vyrába produkty zameriavajúce sa na smart domácnosť, jednoduché ručné ovládanie zariadení a taktiež pomocou aplikácií či hlasového asistenta.