Mini ručný ventilátor Baseus Square Tube (čierny)

Kód: 20635
25,60 € –13 % 22,20 € / ks
Skladom u dodávateľa (> 3 ks)
Môžeme doručiť do:
26.1.2022

Dostáva sa vám horúčava? Prenosný mini ventilátor Baseus CXMN-03 je váš nový spôsob ochladzovania! Ľahký a kompaktný - môže vás sprevádzať takmer kdekoľvek. Až 12 hodín prevádzky stačí na to, aby vám poskytol príjemný vánok aj počas celého dňa. Zariadenie je tiež mimoriadne tiché. Môže pracovať v 2 režimoch, takže si ho môžete lepšie prispôsobiť svojim potrebám.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prenosný ventilátor Baseus CXMN-03

Dostáva sa vám horúčava? Prenosný mini ventilátor Baseus CXMN-03 je váš nový spôsob ochladzovania! Ľahký a kompaktný - môže vás sprevádzať takmer kdekoľvek. Až 12 hodín prevádzky stačí na to, aby vám poskytol príjemný vánok aj počas celého dňa. Zariadenie je tiež mimoriadne tiché. Môže pracovať v 2 režimoch, takže si ho môžete lepšie prispôsobiť svojim potrebám.

Môžete ho mať vždy po ruke

Ventilátor má neuveriteľne kompaktné rozmery - nie je oveľa väčší ako rúž! Váži len 115 g, takže ho môžete používať celé hodiny bez obáv z únavy alebo nepohodlia. Vďaka tejto nízkej hmotnosti sa veľmi ľahko prenáša. Lopatky ventilátora sa dajú zložiť, čo ešte viac uľahčuje jeho prepravu.

2 úrovne chladenia

Výrobok je navrhnutý tak, aby vám poskytoval príjemný chladivý vánok. Špirálové lopatky zaručujú rovnomerné prúdenie vzduchu a zabezpečujú pohodlné používanie ventilátora. Môžete si ho tiež prispôsobiť podľa svojich predstáv výberom z 2 prevádzkových režimov. Úroveň 1 poskytuje jemný vánok a úroveň 2 umožňuje zdvojnásobiť chladiaci účinok.

Buďte príjemne chladní aj počas dňa

Dlhodobá výdrž batérie zariadenia zaručuje dlhý čas prevádzky. Ak vyberiete úroveň 1, budete si užívať príjemný vánok až 12 hodín. Keď zapnete úroveň 2, budete sa fantasticky chladiť približne 8 hodín. Funkčnosť tohto praktického ventilátora si tak môžete užívať takmer celý deň!

Nepostrádateľný v rôznych situáciách

Zariadenie je užitočné v mnohých situáciách. V horúcom počasí vás ochladí, keď sa prechádzate po meste, čakáte na autobus alebo sa stretávate s priateľmi. Ak si potrpíte na make-up, určite oceníte aj tento prenosný ventilátor - jemný vánok ochráni váš dokonalý make-up pred teplom a zabráni jeho odlupovaniu.

Tiché a bezpečné

Energeticky účinný bezkartáčový motor zaručuje nielen výkon zariadenia, ale aj jeho tichú prevádzku. Môžete ho teda používať takmer kdekoľvek - dokonca aj na miestach, kde by ste nemali robiť hluk, napríklad v knižnici. Navyše, ak sa dotknete pružných lopatiek ventilátora PC, okamžite sa zastavia. Riziko porezania prsta alebo zachytenia vlasov sa tak znižuje na minimum.

Štýl a praktický dizajn

Výrobok sa vyznačuje neuveriteľne elegantným dizajnom v retro štýle. Poteší však nielen svojím vzhľadom, ale aj premysleným dizajnom na mieru. Kryt lopatiek ventilátora možno odňať a namontovať na jeho spodnú stranu, čím sa predĺži rukoväť a zvýši sa komfort používania. Zariadenie má aj praktickú šnúrku, pomocou ktorej si ho môžete zavesiť na zápästie alebo pripevniť k taške.

V boxe

  • Prenosný ručný ventilátor
  • Nabíjací kábel 0,5 m
  • Šnúrka

Špecifikácia

Značka Baseus
Názov Mini ručný ventilátor so štvorcovou rúrkou
Model CXMN-03
Farba Čierna
Vstup USB-C 5V/0,5A
Výstup Úroveň 1: 3500 ot/min;
Úroveň 2: 4500 ot/min;
Kapacita batérie 2000mAh
Čas prevádzky Úroveň 1: približne 12 hodín;
Úroveň 2: približne 8 hodín;
Rozmery 32x124mm

Dodatočné parametre

Kategória: Ventilátory
Velikost: univerzálne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

                                         pol_pl_Baseus-360-Degree-przyklejany-magnetyczny-uchwyt-samochodowy-do-telefonu-srebrny-SUGENT-NT0S-35678_19

Výrobca všetkých druhov originálneho príslušenstva pre mobilné zariadenia i počítače. Založená v roku 2006, spoločnosť, ktorej inovatívne držiaky automobilov, odolné káble a štýlové nabíjačky získali celosvetové uznanie. Všetko vďaka vysokej kvalite svojich výrobkov a ich jedinečnej funkčnosti .

Hodnoty, ktoré tento výrobca dodržiava, sú zvýraznené v jeho logu a hlavnom maxime. 
Značka Baseus má svoj názov podľa vety „Base on use“ - „Základ na použití“

Vytvorením svojich výrobkov v súlade s týmito pokynmi sa spoločnosť snaží zabezpečiť, aby jej doplnky boli predovšetkým praktické pomôcky prispôsobené potrebám ich zákazníkov.