Doprava zdarma pri objednávke nad 80€

Adaptér Ugreen HDMI / VGA - mini DisplayPort 4K@30 Hz Full HD 1080p Black (MD108 10439)

Kód: 64205H
17,20 € / pc.
Skladom do 3 dní (>3 pc.)
Môžeme doručiť do:
6.6.2023
Možnosti doručenia

Ugreen adaptér HDMI / VGA - adaptér mini DisplayPort 4K@30 Hz Full HD 1080p čierny (MD108)

Detailné informácie

Podrobný popis

Ugreen adaptér HDMI / VGA - adaptér mini DisplayPort 4K@30 Hz Full HD 1080p čierny (MD108)

Zelený adaptér HDMI / VGA - mini DisplayPort. Umožňuje pripojiť kábel HDMI alebo VGA k portu mini DisplayPort na počítači alebo notebooku. Adaptér je kompatibilný s veľkým počtom zariadení a navyše sa ľahko používa. Na jeho používanie nie je potrebné inštalovať žiadne ďalšie ovládače, funguje v režime Plug&Play.

Port HDMI pracuje s rozlíšením 4K@30 Hz a port VGA s rozlíšením Full HD 1080p 60 Hz. Upozorňujeme, že k adaptéru možno pripojiť iba kábel HDMI alebo VGA. Adaptér nebude fungovať, ak sú k nemu pripojené dva káble súčasne.

Adaptér dokáže zobrazovať obraz v dvoch režimoch, zrkadlovom - obe obrazovky zobrazujú to isté a rozšírenom - druhý monitor rozširuje pracovnú plochu hlavnej obrazovky.

Záchrana pre staršie prijímače

Aj keď si štandard HDMI už nadobro našiel svoje miesto v našich zariadeniach, v mnohých domácnostiach sa stále nachádzajú prijímače s portom VGA. Koniec koncov, nemá zmysel vymieňať televízor alebo projektor, ak ten súčasný stále funguje, však? Bolo by však pekné, keby sa k nim dalo pripojiť trochu novšie zariadenie bez straty kvality obrazu. Riešením tohto problému je tento adaptér. Umožní vám posielať signál z konektora mini DisplayPort do zariadenia s portom VGA (a len v tomto smere).

Rôzne konektory sú k dispozícii pre rôzne zariadenia

Pre rôzne typy zariadení

Prístroj podporuje celý rad rôzneho hardvéru vybaveného mini DisplayPortom. Od notebookov cez konzoly (napríklad PlayStation 3) až po rôzne televízne prijímače.

Keď je obrazovka príliš malá

S adaptérom môžete pripojiť televízor alebo projektor k počítaču a vychutnať si skutočný zážitok z domáceho kina pri sledovaní filmov. Okrem toho sa konvertor výborne hodí aj na vaše pracovisko, keď na obchodnom stretnutí zobrazíte svoju prezentáciu vo veľkom formáte a vysokom rozlíšení.

Vstup a výstup FullHD

Príslušenstvo podporuje rozlíšenie až do 1080P, a to na vstupe (HDMI) aj výstupe miniaplikácie (VGA). Či už streamujete z konzoly, notebooku alebo televízneho prijímača, signál bude vždy vysokokvalitný, a to aj napriek obmedzeniam staršieho konektora. Obraz ostrý ako britva počas virtuálneho hrania, sledovania filmov alebo prezentácií. Skrátka kedykoľvek a kdekoľvek.

Čip vysokej kvality

Vnútri zariadenia sa nachádza vysokokvalitný konverzný čip, ktorý je zodpovedný za zobrazenie obrazu vo vysokej kvalite. Bezstratovo konvertuje prijímaný signál a odovzdáva ho ďalej vo forme, ktorú možno ľahko reprodukovať pomocou zariadení s konektorom VGA. Spotrebuje veľmi málo energie a zobrazený obraz je jasný a neprerušovaný. Tichý hrdina každého premietania alebo prezentácie filmu.

Stabilita a odolnosť

Telo adaptéra je vyrobené z pevného ABS, ktorý je nielen mimoriadne odolný, ale aj odolný voči vysokým teplotám. Môžete si ho bez obáv vziať so sebou na cesty bez toho, aby ste sa obávali, že sa pri preprave poškodí. Okrem toho hrubý medený kábel pokrytý antikoróznym cínom zabezpečuje stabilný signál bez rušenia a nepríjemných prerušení. Kábel je opletený pružným PVC, takže sa nemusíte obávať ani o jeho odolnosť.

Je to skvelé riešenie pre všetky vaše cestovné potreby

Jedinečné zapojenie

Adaptér nevyžaduje žiadny ďalší softvér ani stovky ovládačov. Stačí zapojiť konektor do voľného mini DisplayPortu, na druhý koniec pripojiť kábel VGA alebo HDMI a môžete začať pracovať. Môžete ho začať používať hneď. Adaptér automaticky spustí konverziu signálu bez ohľadu na operačný systém vášho notebooku. Miniaplikácia funguje so systémom Windows (10/8/7/Vista/XP), ako aj s operačnými systémami Mac OS a Linux.

.

Dodatočné parametre

Kategória: Video
Hlavná farba: Čierna
CN: 8544 49 20 00 - Telefónne káble
EAN: 6957303814398
Kód výrobcu: MD108 10439
Typ balíka: Box
ID: 64205-uniw
Typ konektora: Štandard HDMI typu A (samica)
Preklady: ger

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

                                       YzrJJ0d81569487726

Značka Ugreen prešla dlhou cestou od svojho skromného pôvodu. Zatiaľ čo spoločnosť Ugreen začal ako výrobca káblov, čoskoro rozšíril svoju produktovú zostavu o rozbočovač USB-C, sieťové nabíjačky, bezdrôtové nabíjačky a ďalšie.

Počas týchto 8 rokov rastu sa spoločnosť Ugreen dostala medzi vedúce značky elektronického príslušenstva. Poskytuje vysoko kvalitné výrobky, ktoré ponúkajú viac pohodlia, viac inovácií a viac prekvapenia pre vás.


V našom e-shope si môžete kúpiť produkty vysokej kvality Ugreen za tu najlepšiu cenu.