Doprava zdarma pri objednávke nad 50€ s hmotnosťou do 10kg na výdajné miesto Zásielkovne

AirPOP Original Face mask (béžová)

Kód: 18743
ZADARMOZADARMO 87,20 € –33 %
AirPOP Original Face mask (béžová)
87,20 € –33 % 58,20 € / ks
Skladom u dodávateľa (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
6.12.2022
Možnosti doručenia

Masky AirPop vás preukázateľne chránia pred vonkajším vzduchom a pomáhajú sa starať o vaše zdravie. Znovu definujú náš vzťah k mestskej atmosfére. Sú vybavené najmodernejším ergonomickým dizajnom a vyrobené z priedušných materiálov, takže poskytujú plné pohodlie a sú ideálne na každodenné používanie. Naše zdravie je vystavené trom typom nebezpečenstiev prenášaných vzduchom: ekologické (alergény, lesné požiare, prachové búrky), antropologické (spaľovanie uhlia, znečistenie prachom) a biologické (vírusové epidémie, bakteriálne ochorenia). AirPop vás pred nimi všetkými ochráni! Klimatické zmeny, rastúca svetová populácia a hospodárska aktivita sú faktory, ktoré sa prejavujú v náraste výskytu chorôb spojených so všetkými druhmi nebezpečenstiev. Preto je tak dôležité chrániť svoje zdravie. AirPop poskytuje bezkonkurenčnú ochranu bez ohľadu na riziko. .

Detailné informácie

Podrobný popis

AirPop Original

Kompletná ochrana

Masky AirPop vás preukázateľne chránia pred vonkajším vzduchom a pomáhajú sa starať o vaše zdravie. Znovu definujú náš vzťah k mestskej atmosfére. Sú vybavené najmodernejším ergonomickým dizajnom a vyrobené z priedušných materiálov, takže poskytujú plné pohodlie a sú ideálne na každodenné používanie. Naše zdravie je vystavené trom typom nebezpečenstiev prenášaných vzduchom: ekologické (alergény, lesné požiare, prachové búrky), antropologické (spaľovanie uhlia, znečistenie prachom) a biologické (vírusové epidémie, bakteriálne ochorenia). AirPop vás pred nimi všetkými ochráni! Klimatické zmeny, rastúca svetová populácia a hospodárska aktivita sú faktory, ktoré sa prejavujú v náraste výskytu chorôb spojených so všetkými druhmi nebezpečenstiev. Preto je tak dôležité chrániť svoje zdravie. AirPop poskytuje bezkonkurenčnú ochranu bez ohľadu na riziko. .Ješte lepšia maska pre vaše pohodlie

Aby sme vám poskytli najlepšiu možnú ochranu, vynašli sme celú filtráciu nanovo. Masku sme navrhli od základov so zameraním na účinnosť, pohodlie a jednoduchosť dýchania. To, čo sme dosiahli, vám prinesie závan čerstvého vzduchu.

Päťvrstvová ochrana

Dvojvrstvové elektrostatické filtre z netkanej textílie sa vyznačujú vysokou filtračnou účinnosťou a chránia aj pred najjemnejšími nečistotami. Predfiltračná vrstva je umiestnená medzi dvoma ochrannými hornými vrstvami, vďaka čomu účinne zachytáva škodlivé častice prítomné vo vzduchu. Jednorazový filter blokuje 99,97 % častíc PM0,3 vrátane prachu, baktérií a vírusov. Je účinný až 40 hodín používania, takže vás udrží v bezpečí po dlhú dobu. Vďaka vynikajúcej päťvrstvovej ochrane sa postaráte o svoje zdravie takmer v každej situácii.


mäkký náter

Špeciálna tkanina bola vytvorená tak, aby sa prispôsobila vašej tvári. Viac ako 300 mikrootvorov rovnomerne smeruje vzduch k nosu a ústam na optimálnu výmenu tepla a vlhkosti. Vždy sa tak môžete spoľahnúť na vynikajúci komfort pri nosení a voľnosť pri dýchaní. Maska AirPop je tiež: Odolné - vyrobené z mikrovlákna, ktoré je pružné, ale štruktúrované, mäkké, ale odolné. Odolnosť - mäkký povlak je odolný voči teplu, vode a oderu. Umývateľný - povrch mäkkého povlaku jemne utrite handričkou s alkoholom.
Vymeniteľné filtračné kazety
Dvojvrstvové elektrostatické filtre z netkanej textílie sa vyznačujú vysokou filtračnou účinnosťou a chránia aj pred najjemnejšími nečistotami. Vrstva predfiltra je umiestnená medzi dvoma ochrannými vrchnými vrstvami, ktoré účinne zachytávajú škodlivé častice prenášané vzduchom. Jednorazový filter blokuje až 99,97 % častíc PM0,3 vrátane prachu, baktérií a vírusov. Jeho účinnosť trvá až 40 hodín - takže sa môžete cítiť bezpečne naozaj dlho.


Dýchací priestor

Inovatívna konštrukcia AERODOME navrhnutá na správnu výmenu vzduchu. 3D tvar je vzdialený od tváre, čím vytvára priestor pre čistý vzduch a vyváženú cirkuláciu. Maska už neklesá cez ústa ani tváre. Voľné dýchanie, správne umiestnenie masky a úplné pohodlie - AirPop Original kombinuje všetky tieto vlastnosti a umožňuje vám vychutnať si pohodlie a bezpečnosť.


Vlastnosti produktu

 • mäkký vonkajší plášť,
 • Hladká konštrukcia,
 • Vodotesné,
 • Pre ručné pranie,
 • Rozmery: 14 x 15 x 15 cm,
 • Hmotnosť: 13 g,
 • Materiály: nylon. polyester, ABS,
 • Farby: čierna, sivá, béžová,
 • Certifikované - GB2626-2006 KN95,
 • Norma šetrná k pokožke - DIN EN ISO 10993-5: 2009-10,
 • Masky sú hygienickým tovarom podľa článku 38 bodu 5 a nie sú vratné. Prosím, nakupujte opatrne

Špecifikácia


K dispozícii v:

 • AirPop Original black
 • AirPop Original white
 • AirPop Original beige

Dodatočné parametre

Výrobca AirPop
Kód produktu 43345
Počet vrstiev 5
Farba béžová
Certifikáty CE, FDA
Norma EN ISO 10993-5: 2009-10
Materiál Nylon + polyester + ABS
Úroveň filtrácie >99,4 %
Použitie Viacnásobné
Trieda KN95
Standard spracovania GB2626-2006
Kategória: Zdravie a krása
Velikost: univerzálne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: