Doprava zdarma pri objednávke nad 80€

Ultrazvukový zvlhčovač Deerma F600

Kód: 18867
35,40 € / ks
Skladom externe (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
8.12.2023
Možnosti doručenia

Bezpečný, účinný a praktický - tieto tri slová dokonale vystihujú zvlhčovač vzduchu Deerma F600. S jeho pomocou dosiahnete optimálnu úroveň vlhkosti vzduchu vo vašej domácnosti a postaráte sa o zdravie svoje aj svojich blízkych. Pozrite sa, čo môžete získať!

Detailné informácie

Doručenie zadarmo Pri objednávke nad 80€
Doručenie zadarmo
Pri objednávke nad 80€
Jedinečné produkty Ktoré nájdete iba u nás
Jedinečné produkty
Ktoré nájdete iba u nás
Zákaznícka podpora Po-Pia 9:00 – 15:00
Zákaznícka podpora
Po-Pia 9:00 – 15:00

Podrobný popis


Deerma F600 - zvlhčovač vzduchu, ktorý potrebujete

Bezpečný, účinný a praktický - tieto tri slová dokonale vystihujú zvlhčovač vzduchu Deerma F600. S jeho pomocou dosiahnete optimálnu úroveň vlhkosti vzduchu vo vašej domácnosti a postaráte sa o zdravie svoje aj svojich blízkych. Pozrite sa, čo môžete získať!Spoľahlivá pomoc pri starostlivosti o vašu pohodu

Na vaše zdravie vplýva mnoho faktorov - patrí medzi ne teplota a vlhkosť. Je vhodné si to uvedomiť a postarať sa o optimálne podmienky na miestach, kde sa zdržiavate najčastejšie. To vám umožní zvlhčovač vzduchu Deerma - s jeho pomocou si zabezpečíte zdravé, správne zvlhčené prostredie, v ktorom sa budete mať príjemne a bezpečne.

Navrhnuté špeciálne pre vás

Premyslený dizajn zvlhčovača vzduchu ho robí mimoriadne účinným a zároveň bezpečným. Zariadenie najprv dôkladne vyčistí vodu, ktorá sa potom rozprašuje. Špeciálna povrchová úprava účinne zabraňuje kontaminácii a rastu baktérií. Vďaka tomu si môžete byť istí, že vypúšťaná vodná hmla je dokonale vyčistená a bezpečná pre zdravie.
Úžasná sila uhlíka

Prívod vzduchu Deerma F600 je vybavený uhlíkovým filtrom. Odfiltruje škodlivé látky a zabráni vnútornej kontaminácii. Účinne zachytáva odpadový materiál a prispieva aj k čisteniu vzduchu. Takto si môžete byť istí, že ste v čistom a bezpečnom prostredí. Deerma F600 vám poskytne dvojité čistenie.


Prekvapivo jednoduché používanie

Ovládanie zvlhčovača je mimoriadne jednoduché. Stačí naliať vodu do špeciálnej nádržky, vypnúť zástrčku a stlačiť tlačidlo zapnutia. To je všetko, čo potrebujete, aby ste si mohli vychutnať zvlhčený vzduch! Nemusíte sa tiež obávať častej výmeny vody - objem nádrže je až 5 l, čo umožňuje niekoľko hodín intenzívnej práce. Stačí doplniť vodu raz denne!


Rýchlo skontrolujte informácie, ktoré vás zaujímajú


Ovládanie zariadenia uľahčuje inteligentný dotykový panel s digitálnym, pre oči príjemným displejom. Umožňuje kontrolovať teplotu v miestnosti. Môžete si tiež vybrať režim zvlhčovača, ktorý vás zaujíma. Dotykový panel vás poteší citlivosťou tlačidiel - ich odozva je naozaj rýchla.

Vlhčovač vzduchu na mieru od vás


Zvlhčovač vzduchu Deerma F600 môžete ľahko prispôsobiť svojim potrebám. Keď idete spať, môžete zapnúť nočný režim, ktorý vypne displej - zbytočné svetlo nebude rušiť váš spánok. Môžete tiež nastaviť časový plán až na 12 hodín - zvlhčovač sa po uplynutí nastaveného času automaticky vypne. Môžete sa rozhodnúť aj pre silu rozprašovacej hmly. Ľubovoľne prepínajte medzi tromi dostupnými úrovňami a nastavte množstvo distribuovanej vody podľa svojich preferencií. Deerma F600 vám ponúka veľa možností - vyskúšajte ich všetky!
Univerzálny dizajn


Čo ešte charakterizuje zvlhčovač vzduchu Deerma F600, je jeho minimalistický, štýlový dizajn. Zariadenie je vyrobené z odolného plastu ABS a jeho hladký povrch sa ľahko čistí. Pohodlná rukoväť ukrytá pod krytom zvlhčovača umožňuje voľne pohybovať nádržkou na vodu - napríklad pri jej umývaní. Priehľadný indikátor hladiny vody umožňuje rýchlo skontrolovať, koľko vody zostáva a či ju treba v blízkej budúcnosti doplniť. Vďaka tlmeným farbám, ktorým dominuje biela a jemná hnedá, je Deerma F600 elegantným a praktickým doplnkom každého interiéru. Určite si nájde svoje miesto aj u vás doma!Špecifikácia

Objem nádoby
Značka Deerma
Model F600
Nominálne napätie 220-240V~50/60Hz
Merný výkon 25 W
Rozmery 210 × 210 × 330 mm
Rozmery
Kapacita kontajnera 5 L

Dodatočné parametre

Kategória: Zvlhčovače a čističky vzduchu
Výrobca: Deerma
Model: F600
Menovité napätie: 220-240 V ~ 50/60 Hz
Menovitý výkon: 25 W
Rozmery: 210 × 210 × 330 mm
Kapacita nádrže: 5 L
Aromaterapia: Áno
Ďalšia dodávka: 06.11.2023
Velikost: univerzálne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: