Doprava zdarma pri objednávke nad 200€

Valcovačka na plech 610 mm, 2 odnímateľné valce, na oceľ, meď, hliník

Kód: 840349955575
398,90 € / ks 324,31 € bez DPH
Skladom do 3 dní (1 ks)
Môžeme doručiť do:
3.3.2026
Možnosti doručenia
Novo vylepšený povrch valca: Valec je spracovaný pomocou najmodernejšej technológie valcového brúsenia, ktorá má niekoľko výhod. Na jednej strane znižuje trenie medzi plechom a valcom, čím zvyšuje stabilitu stroja počas prevádzky. Na druhej strane minimalizuje nerovnosti povrchu valca, čím sa zabraňuje poškriabaniu plechu v dôsledku nerovného povrchu valca, čím sa zlepšuje hladkosť povrchu plechu.
Zosilnená základňa: Základňa bola zosilnená na hrúbku 0,15''/4 mm, čím sa výrazne zlepšila celková stabilita stroja. Základňa zabezpečuje, že stroj na valcovanie plechu pracuje bez kolísania alebo otrasov počas valcovania plechu.
Vylepšené ovládanie voľného priestoru ozubených kolies: Optimalizovali sme presné nastavenie voľného priestoru ozubených kolies, čo viedlo k lepšiemu záberu ozubených kolies, vyššej presnosti, plynulejšej prevádzke a podstatnému zníženiu problémov súvisiacich s osou valcov, kde valce nebežia plynule.
Odnímateľné valce: Horná hriadeľ nášho valcovacieho stroja na plechy sa dá ľahko vytiahnuť, čo umožňuje pohodlné demontovanie spracovaných obrobkov. K dispozícii sú dva valce s tromi drážkami, ktoré sa dajú použiť na tvarovanie drôtu.
Vstavaná ochrana ozubených kolies z nehrdzavejúcej ocele: Náš valec na plechy je vybavený vstavanou ochranou ozubených kolies z nehrdzavejúcej ocele, ktorá má dva účely. Po prvé, zabezpečuje bezpečnosť tým, že zabraňuje náhodnému kontaktu s ozubenými kolesami počas prevádzky, a po druhé, chráni ozubené kolesá pred vonkajším pôsobením, čím predlžuje životnosť stroja.

Detailné informácie

Doručenie zadarmo Pri objednávke nad 200€
Doručenie zadarmo
Pri objednávke nad 200€
Jedinečné produkty Ktoré nájdete iba u nás
Jedinečné produkty
Ktoré nájdete iba u nás
Zákaznícka podpora Po-Pia 10:00 – 16:00
Zákaznícka podpora
Po-Pia 10:00 – 16:00

Podrobný popis

24-palcový stroj na valcovanie plechov VEVOR

Nový 24-palcový stroj na valcovanie plechu prešiel komplexnými vylepšeniami výkonu a kvality, vďaka čomu je efektívnejší, ľahšie použiteľný a bezpečnejší pre vaše valcovacie operácie. Je ideálnou voľbou pre vaše úlohy valcovania plechu.

Naše valcovacie zariadenie na plechy znižuje trenie medzi plechom a valcami, čím zvyšuje stabilitu stroja počas prevádzky. Okrem toho minimalizuje výskyt škrabancov na plechu v dôsledku nerovného povrchu valcov, čím zlepšuje hladkosť povrchu plechu.

Základňa s hrúbkou 0,15 palca zvyšuje celkovú stabilitu stroja počas prevádzky. Vylepšené ovládanie voľného priestoru prevodovky vedie k lepšiemu zapojeniu prevodovky, plynulejšej prevádzke a zníženiu problémov s nerovnomerným valením osí valcov.

Horný valec nášho valca na plechy sa dá ľahko vysunúť pomocou gombíka, aby sa spracované obrobky dali pohodlne vybrať.

Tento valec na ohýbanie plechu môže tvarovať plech do zakrivených dielov, kužeľov a valcov. Je vhodný pre rôzne typy plechových materiálov, vrátane nízkouhlíkovej ocele (Q235 a Q195), medi, hliníka a hliníkových zliatin, okrem iných bežných plechových materiálov.

Špecifikácie

Číslo modelu položkyW01-0,8X610
Maximálna šírka role24 palcov/610 mm
Maximálna dĺžka role24 palcov/610 mm
Minimálny priemer role2,36 ± 0,2 palca/60 ± 5 mm
Priemer valčekaφ1,49 palca/38 mm
Povrchová úpravaSprejová farba
FarbaModrá
Hlavný materiálQ235 a 45#
Čistá hmotnosť38,3 kg
Rozmery produktu (D x Š x V)35 x 9 x 12 palcov/890 x 230 x 305 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Klzný valec
EAN: 0840349955575

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola