Stroj na recykláciu chladiva 1hp, 2-valcový, 3000 rpm bezkefkový motor
Kód: 197988219149.png?65315359)
Doručenie zadarmo
Pri objednávke nad 150€
.png?65315363)
Jedinečné produkty
Ktoré nájdete iba u nás
.png?65315370)
Zákaznícka podpora
Po-Pia 10:00 – 16:00
Podrobný popis
Vysoko výkonný, vysoko účinný stroj na rekuperáciu chladiva

Tento stroj na rekuperáciu chladiva, vybavený vysoko výkonným bezkartáčovým motorom dosahujúcim rýchlosť až 3 000 otáčok za minútu a dvojvalcovou konfiguráciou s výkonom 1 hp, je rýchlejší a výkonnejší ako jednovalcové modely, čím zvyšuje efektivitu vašej práce.

LP1 : Automaticky sa vypne, ak vstupný tlak klesne pod -20inHg na viac ako 20 sekúnd. LP2: Automaticky sa vypne, ak vstupný tlak klesne pod -20inHg na viac ako 20 sekúnd, a znovu sa spustí, keď je tlak ≥0inHg. LP3 : Pokračuje v prevádzke bez ohľadu na vstupný tlak.

Ľahko odčítateľné hodnoty s rozsahom merania -14,5 až 800psi. Naše zariadenie na regeneráciu freónu umožňuje presnejšiu kontrolu tlaku a jednoduchšiu obsluhu.

Náš stroj na rekuperáciu klimatizácie je vybavený filtrami, hadicami HP a ďalším príslušenstvom na rýchlejšie pripojenie. Od spoločnosti VEVOR môžete získať aj ďalšie zariadenia na regeneráciu chladiva, ako sú váhy, manometre a regeneračné nádrže, ktoré zabezpečujú profesionálne a spoľahlivé používanie.

Zariadenie na rekuperáciu aku chladiva je vybavené filtračným sitom a filtrom, ktoré účinne blokujú nečistoty na vstupe. Po rekuperácii prepnite na režim PURGE na samočistenie, aby ste ochránili zariadenie.

Špecifikácie
| Číslo modelu položky | RR24M |
|---|---|
| Čistá hmotnosť | 24.7 lbs / 11,2 kg (so všetkým príslušenstvom) |
| Prevádzková teplota | 32-104°F / 0-40°C |
| Vstupné rozhranie | 1/4" SAE |
| Výstupné rozhranie | 1/4" SAE |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rekuperačný stroj |
|---|---|
| EAN: | 0197988219149 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
