Doprava zdarma pri objednávke nad 150€

Nástenný vypínač NSPanel Smart Scene Sonoff

Kód: 23152
52,80 € / ks 44 € bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia

Vyskúšajte, aká jednoduchá a pohodlná môže byť inteligentná správa domácnosti. Nástenný vypínač Sonoff sa stane vaším vlastným riadiacim centrom, pomocou ktorého môžete ovládať svoje zariadenia, vybrať konkrétnu scénu a dokonca skontrolovať počasie. Zariadenie podporuje pripojenie Wi-Fi a je kompatibilné s aplikáciou eWeLink a asistentmi Amazon Alexa, Google Assistant, Siri a Alice. Je tiež vybavené užívateľsky prívetivým panelom HMI, dotykovým displejom, 2 fyzickými spínačmi a termostatom.

Detailné informácie

Doručenie zadarmo Pri objednávke nad 150€
Doručenie zadarmo
Pri objednávke nad 150€
Jedinečné produkty Ktoré nájdete iba u nás
Jedinečné produkty
Ktoré nájdete iba u nás
Zákaznícka podpora Po-Pia 9:00 – 15:00
Zákaznícka podpora
Po-Pia 9:00 – 15:00

Podrobný popis

Nástenný spínač Sonoff NSPanel

Vyskúšajte, aká jednoduchá a pohodlná môže byť inteligentná správa domácnosti. Nástenný vypínač Sonoff sa stane vaším vlastným riadiacim centrom, pomocou ktorého môžete ovládať svoje zariadenia, vybrať konkrétnu scénu a dokonca skontrolovať počasie. Zariadenie podporuje pripojenie Wi-Fi a je kompatibilné s aplikáciou eWeLink a asistentmi Amazon Alexa, Google Assistant, Siri a Alice. Je tiež vybavené užívateľsky prívetivým panelom HMI, dotykovým displejom, 2 fyzickými spínačmi a termostatom.

Panel HMI - pohodlné ovládanie zariadení

Teraz môžete pohodlne ovládať svoje zariadenia a aktivovať vybrané inteligentné scény len niekoľkými dotykmi. Nástenný vypínač Sonoff je vybavený dotykovým panelom HMI, ktorý poskytuje rýchly prístup k mnohým užitočným funkciám. S jeho pomocou môžete jednoducho ovládať osvetlenie, nastaviť prevádzku klimatizácie a mnoho ďalšieho! Navyše sa pod displejom nachádzajú 2 fyzické tlačidlá, ktoré vám umožnia nezávisle ovládať 2 zariadenia - napríklad to, ktoré používate najčastejšie.

Jednoduchšie ovládanie osvetlenia

Vypínač je ideálny na ovládanie osvetlenia. Vďaka panelu HMI umožňuje rýchlo a pohodlne ovládať inteligentné žiarovky alebo LED pásiky, ktoré sú s ním spárované, ako aj nastavovať ich parametre. Stačí niekoľko dotykov, napríklad zosilniť svetlo, stlmiť ho, zmeniť jeho farebnú teplotu alebo farbu. Teraz môžete v priebehu niekoľkých okamihov vytvoriť jedinečnú atmosféru pre každú príležitosť!

Vytvárajte inteligentné scény a plány

Prispôsobte svoje inteligentné zariadenia svojmu životnému štýlu. Vypínač umožňuje vytvárať prevádzkové plány pre vybrané spotrebiče. Môžete napríklad nastaviť, aby sa svetlo v spálni automaticky vyplo o 23:00, keď idete spať. Môžete tiež vytvárať inteligentné scény. Vďaka tomu môžete napríklad stlačením jediného tlačidla zapnúť kúrenie a jemné, tlmené osvetlenie, keď sledujete film. Panel NSPanel môže podporovať až 8 widgetov.

Diaľkové ovládanie pomocou aplikácie

Rozlúčte sa s obmedzeniami a spravujte svoje inteligentné zariadenia kdekoľvek chcete - aj keď ste mimo domova, napríklad na dovolenke, v práci alebo v kaviarni. Panel NSPanel je kompatibilný s aplikáciou eWeLink, takže môžete spárované zariadenia ovládať zo smartfónu. Niekoľkými kliknutiami môžete upraviť nastavenia alebo skontrolovať, či boli svetlá vo vašej domácnosti vypnuté.

Ovládajte svoje zariadenia pomocou hlasových príkazov

Máte zamestnané ruky a potrebujete vypnúť svetlá? Alebo možno ležíte v pohodlnej posteli a chcete vypnúť kúrenie? Už sa nemusíte zakaždým pohnúť z miesta alebo siahnuť po smartfóne! Panel NSPanel udržiava spárované zariadenia v pohotovostnom režime a je kompatibilný s hlasovými asistentmi Google Assistant, Siri, Amazon Alexa a Alice, čo znamená, že ich môžete ovládať hlasom. Stačí pár slov a môžete zapnúť svetlá alebo klimatizáciu!

Možnosť zoskupovania zariadení

Chcete zapnúť svetlá v celom dome alebo vo vybraných miestnostiach, napríklad v kuchyni a na chodbe? Už nemusíte zapínať každú lampu alebo žiarovku zvlášť! Spínač Sonoff NSPanel umožňuje zoskupovať zariadenia rovnakého typu, takže môžete ovládať nielen každé zariadenie zvlášť, ale aj všetky súčasne. Vybrané nastavenia môžete tiež kedykoľvek jednoducho zmeniť.

Zabudovaný termostat

Zariadenie je vybavené termostatom a pokročilými snímačmi, ktoré zisťujú okolitú teplotu a pomáhajú vám ju udržiavať na požadovanej úrovni. Spárujte s ním svoje vykurovacie teleso alebo klimatizáciu a prinúťte ich pracovať automaticky podľa vašich preferencií. Môžete tiež nastaviť rôzne teploty pre rôzne časy dňa. 20 °C od poludnia do večera? 23 °C v noci? NSPanel sa postará o to, aby vaše vykurovacie teleso a klimatizácia udržiavali teplotu, ktorú preferujete!

Kontrola počasia v reálnom čase

Odchádzate z domu? Teraz stačí pohľad na NSPanel, aby ste vedeli, či sa oplatí vziať si so sebou dáždnik. Zariadenie podporuje pripojenie Wi-Fi, takže dokáže zobraziť nielen dátum a čas, ale aj počasie v reálnom čase. Na displeji zariadenia nájdete informácie o teplote vo vnútri a vonku vášho domu. Okrem toho vám špeciálna ikona umožní skontrolovať napríklad to, či je vonku slnečno, zamračené alebo prší.

Široká kompatibilita

Vytvorte si inteligentnú domácnosť svojich snov, v ktorej sa vám bude dobre žiť. NSPanel je kompatibilný s väčšinou produktov Sonoff, ako sú vypínače, zásuvky, žiarovky alebo LED pásy. Umožňuje tiež pohodlne ovládať vybrané zariadenia Philips Hue. To všetko vám dáva veľa možností na vytvorenie inteligentného domáceho systému dokonale prispôsobeného vašim potrebám.

V balení

  • Vypínač NSPanel
  • 2x skrutka
  • Používateľská príručka

Špecifikácia

Značka Sonoff
Model NSPanel-EU
Vstup 100-240V ~ 50/60Hz 4A max.
Výstup 100-240V ~ 50/60Hz, 2A / kanál, spolu 4A
Zaťaženie LED 150W 110V / kanál, 300W 110V spolu
Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHz
Štandard Bluetooth 4.2 BLE
Displej 3,5″ TFT
Rozlíšenie displeja 480x320px
Podporované systémy Android, iOS
Materiál škrupiny PC V0 + CRS + tvrdené sklo
Rozmery 86x86x41,7 mm
Certifikáty CE, CQC, SRRC, RoHS

Dodatočné parametre

Kategória: Vypínače
Značka: Sonoff
Model: NSPanel-EU
Vstup: 100-240V ~ 50/60Hz 4A max.
Výstup: 100-240V ~ 50/60Hz, 2A / kanál, 4A spolu
Zaťaženie LED: 150W 110V / kanál, 300W 110V spolu
Wi-Fi: IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHz
Štandard Bluetooth: 4.2 BLE
Zobrazenie: 3.5″ TFT
Rozlíšenie displeja: 480x320px
Podporované systémy: Android, iOS
Materiál škrupiny: PC V0 + CRS + tvrdené sklo
Rozmery: 86x86x41,7 mm
Certifikáty: CE, CQC, SRRC, RoHS
Velikost: univerzálne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

SONOFF-logo

Smart home for you

Inteligentný domáci systém - je hlavný smer značky Sonoff ktorá vyrába produkty zameriavajúce sa na smart domácnosť, jednoduché ručné ovládanie zariadení a taktiež pomocou aplikácií či hlasového asistenta.