Doprava zdarma pri objednávke nad 80€

Baseus Particular Digitálny displej QC+PPS Duálna rýchlonabíjačka do auta 65W Silver

Kód: 18438
27,50 € / ks
Skladom do 3 dní (1 ks)
Môžeme doručiť do:
5.6.2023
Možnosti doručenia

S nabíjačkou Baseus sa zbavíte problému jedného vstupu a obmedzenia nabíjania len jedného zariadenia. Vďaka super silnej nabíjačke môžete nabíjať notebook a telefón súčasne pri vstupe USB-C: 45 W a vstupe USB: 18 W.

Detailné informácie

Podrobný popis

Možnosti

S nabíjačkou Baseus sa zbavíte problému jedného vstupu a obmedzenia nabíjania len jedného zariadenia. Vďaka super silnej nabíjačke môžete nabíjať notebook a telefón súčasne pri vstupe USB-C: 45 W a vstupe USB: 18 W.


Najnovšie riešenie

Inteligentná technológia nabíjania BSP II dokáže automaticky upravovať napätie, prúd a riadenie napájania. Nabíjačka má dva porty, jeden pre USB a jeden pre USB-C. Pri použití samotného portu PD dokáže nabíjať výkonom 65 W, zatiaľ čo pri použití iba portu USB dokáže nabíjať výkonom 30 W. Pri použití oboch vstupov je výkon rozdelený na PD: 45 W a USB: 18 W, čo predstavuje celkovo 63 W.


Vysokorýchlostné nabíjanie

Zariadenia so starším rozhraním sa za 30 minút nabije približne 20 % batérie, zatiaľ čo zariadenie Baseus dokáže za rovnaký čas nabiť až 60 % batérie. To vám umožní používať aplikácie, ako je navigácia, a zároveň výrazne nabíjať telefón.


Široká kompatibilita

Nabíjačka sa neprehrieva napriek nabíjaniu 2 zariadení naraz. Je kompatibilný s rôznymi telefónmi, ale keď úroveň nabitia batérie nabíjaných zariadení dosiahne 100 %, automaticky ich prestane nabíjať, čím výrazne predĺži ich životnosť.


Štýlový dizajn

Nabíjačka má priehľadnú šachtu a modré podsvietenie, ktoré odhaľuje jej obsah, čo celému zariadeniu dodáva futuristický vzhľad.


Analógové zobrazenie

Inteligentný displej umožňuje sledovať aktuálne napätie, takže budete vedieť, akonáhle sa niečo so zásuvkou nabíjačky pokazí a napätie klesne alebo stúpne nad normálnu hodnotu. V osobných automobiloch je akceptovaná norma 11,6-14,8 V, zatiaľ čo v osobných automobiloch je akceptovaná norma 23,2-27,2 V.


Ješte lepšia stabilita

Vylepšené stabilizátory poskytujú protišmykovú a nárazovú ochranu, takže nabíjačka leží pevne na mieste a dobíja sa nepretržite napriek nerovnostiam na cestách.

Špecifikácia


Dodatočné parametre

Výrobca Baseus
Názov Partikulárny digitálny displej QC+PPS Duálna rýchlonabíjačka do auta 65W
Kód produktu CCKX-C0A
Materiál Hliník + ABS + PC
Farba Strieborná
Vstup 12-24 V
Výstup

USB: 5V/5A; 5V/4,5A; 5V/3A; 9V/3A; 12V/2,5A; 20V/1,5A Max.

USB-C: 5V/3A; 9V/3A; 12V/3A; 15V/3A; 20V/3,25A Max.

Výstupný výkon

18W + 45W (63W)

Rozmery

34 x 68 mm

Váha

~30 g

Kategória: Do auta
Farba: Sivá
Maximálny prúd: 5 A
Maximálny výkon: 65 W
Počet portov USB: 1
Počet portov USB-C: 1
Podpora rýchlonabíjania: áno
Velikost: univerzálne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

                                         pol_pl_Baseus-360-Degree-przyklejany-magnetyczny-uchwyt-samochodowy-do-telefonu-srebrny-SUGENT-NT0S-35678_19

Výrobca všetkých druhov originálneho príslušenstva pre mobilné zariadenia i počítače. Založená v roku 2006, spoločnosť, ktorej inovatívne držiaky automobilov, odolné káble a štýlové nabíjačky získali celosvetové uznanie. Všetko vďaka vysokej kvalite svojich výrobkov a ich jedinečnej funkčnosti .

Hodnoty, ktoré tento výrobca dodržiava, sú zvýraznené v jeho logu a hlavnom maxime. 
Značka Baseus má svoj názov podľa vety „Base on use“ - „Základ na použití“

Vytvorením svojich výrobkov v súlade s týmito pokynmi sa spoločnosť snaží zabezpečiť, aby jej doplnky boli predovšetkým praktické pomôcky prispôsobené potrebám ich zákazníkov.