Doprava zdarma pri objednávke nad 150€

Autokamera UTOUR C2M 4K

Kód: 30109
ZADARMOZADARMO
Autokamera UTOUR C2M 4K
183,20 € / ks 152,67 € bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia

Zásobte sa videorekordérom UTOUR C2M a jazdite bezpečne. Zariadenie dokáže nahrávať v rozlíšení 4K 2160p a ponúka niekoľko pokročilých asistenčných funkcií pre vodiča (ADAS). Umožňuje tiež nepretržité monitorovanie počas 24 hodín - aj počas parkovania (po spárovaní s napájacím adaptérom, ktorý je k dispozícii na zakúpenie samostatne). Podporuje aj nahrávanie videa v slučke a automatické núdzové nahrávanie. Okrem toho si môžete dokúpiť prídavnú zadnú kameru.

Detailné informácie

Doručenie zadarmo Pri objednávke nad 150€
Doručenie zadarmo
Pri objednávke nad 150€
Jedinečné produkty Ktoré nájdete iba u nás
Jedinečné produkty
Ktoré nájdete iba u nás
Zákaznícka podpora Po-Pia 9:00 – 15:00
Zákaznícka podpora
Po-Pia 9:00 – 15:00

Podrobný popis

Videorekordér UTOUR C2M 4K

Zásobte sa videorekordérom UTOUR C2M a jazdite bezpečne. Zariadenie dokáže nahrávať v rozlíšení 4K 2160p a ponúka niekoľko pokročilých asistenčných funkcií pre vodiča (ADAS). Umožňuje tiež nepretržité monitorovanie počas 24 hodín - aj počas parkovania (po spárovaní s napájacím adaptérom, ktorý je k dispozícii na zakúpenie samostatne). Podporuje aj nahrávanie videa v slučke a automatické núdzové nahrávanie. Okrem toho si môžete dokúpiť prídavnú zadnú kameru.

Utour/C2M/1

Skvelá kvalita obrazu

Vychutnajte si množstvo detailov. Videorekordér podporuje nahrávanie v rozlíšení 4K a ponúka rozlíšenie 3840 × 2160. Vyznačuje sa tiež širokým 150° zorným poľom a senzorom SONY IMX415 Starlight Night Vision, takže bude skvele fungovať aj po zotmení. Za vynikajúcu kvalitu obrazu je zodpovedná aj clona F1,75, 7 vrstiev sférických sklenených šošoviek a 1 vrstva infračerveného filtra.

Utour/C2M/7

Voliteľný zadný fotoaparát s rozlíšením 1080p

Zaznamenávajte zábery nielen spredu, ale aj zozadu vozidla. Získate tak užitočné dôkazy v prípade kolízie na ceste alebo na parkovisku. Zadná kamera, ktorá je k dispozícii samostatne, podporuje rozlíšenie 1080p a poskytuje zorné pole 135°. Ponúka tiež clonu F2,0 a otáča sa o 360°. Jej inštalácia je tiež veľmi jednoduchá - stačí ju pripevniť na zadné okno vozidla.

Utour/C2M/2

Funkcie podpory vodiča

Videorekordér C2M vám pomôže jazdiť bezpečnejšie. Zariadenie ponúka celý rad funkcií ADAS - napríklad rozpoznáva chodcov a bicykle, aby následne vydalo hlasové správy, ktoré vás upozornia na riziko kolízie. S jeho pomocou sa vyhnete aj kolízii s iným vozidlom. Produkt rozpozná aj čiaru jazdného pruhu - ak sa blížite k jej prekročeniu, okamžite vás na to upozorní. V samostatnom predaji je k dispozícii aj monitor, ktorý zobrazuje aktuálny stav vozovky.

Utour/C2M/8

Ešte viac pohodlia

Prispôsobte si fungovanie funkcie asistenta vodiča podľa svojich potrieb a skúseností - C2M umožňuje 4-stupňové nastavenie citlivosti. Zariadenie je vybavené aj akcelerometrom - keď zistí kolíziu, automaticky spustí núdzové nahrávanie a uloží výsledný videozáznam. Nemusíte sa tak obávať straty dôležitých dôkazov! Okrem toho kamera podporuje kodek H.265 a umožňuje nahrávanie videa v slučke.

Utour/C2M/5

Osvedčené riešenia

Za efektívnu a spoľahlivú prevádzku videokamery zodpovedá zabudovaný procesor s NPU. Nemusíte sa obávať zaseknutia zariadenia pri vysokých teplotách! Zariadenie C2M je vybavené aj modulom GPS, ktorý zaznamenáva údaje, ako je rýchlosť a zemepisné súradnice, v reálnom čase. To znamená, že v prípade potreby ľahko získate informácie o mieste nehody, ktoré sa môžu hodiť pri uplatňovaní nároku na náhradu škody.

Utour/C2M/10

24-hodinový záznam

Zásobte sa samostatne dostupným napájacím adaptérom, aby ste získali nepretržitý záznam videa až na 24 hodín denne. Počas parkovania bude kamera zaznamenávať video v režime časozberného snímania (1FPS). Ľahko tak uložíte dlhšie zábery, ktoré zaberú menej miesta na pamäťovej karte. Navyše, keď sa zistí kolízia, zariadenie automaticky spustí núdzové nahrávanie - výsledné video vám umožní napríklad určiť vinníka a žiadať náhradu škody.

Utour/C2M/3

Inteligentné ovládanie

Nainštalujte si špecializovanú aplikáciu UTOUR Go a získajte viac možností. Pomocou nej môžete napríklad kontrolovať náhľad kamery v reálnom čase, sledovať a sťahovať záznamy, meniť nastavenia a inštalovať aktualizácie OTA. Videorekordér C2M podporuje 5 GHz Wi-Fi pre rýchle a stabilné pripojenie. Zariadenie podporuje aj ovládanie hlasovými príkazmi - niekoľkými slovami môžete napríklad nasnímať obrázok alebo vypnúť nahrávanie zvuku! Poznámka: hlasové príkazy sú k dispozícii len v angličtine.

Utour/C2M/4

V balení

  • Kamera C2M
  • Napájací kábel
  • Elektrostatická nálepka x2
  • Malé páčidlo
  • Používateľská príručka
Značka UTOUR
Model C2M
Videokodeky H.265
Rozlíšenie natívne rozlíšenie 4K (2160p)
Zorné pole 150°
Snímač obrazu SONY IMX415
Clona F1.75
Obrazový algoritmus WDR
Kompatibilné pamäťové karty Pamäťové karty TF Class10 s kapacitou 16-128 GB
Prevádzková teplota Od -30 °C do 75 °C
Systém polohovania GPS / GLONASS / Galileo
IMU 6-osový gyroskop s vysokou presnosťou
Rozmery kamery C2M 110 x 35 x 50 mm
Funkcie ADAS Varovanie pred predchádzaním, varovanie pred čelnou zrážkou v meste, varovanie pred zastavením a rozjazdom, varovanie pred vybočením z jazdného pruhu, varovanie pred zrážkou s chodcom, varovanie pred čelnou zrážkou, 3D dynamické zobrazenie stavu vozovky (len s monitorom, ktorý je k dispozícii na predaj samostatne)
Záznam vpredu a vzadu Áno, so zadnou kamerou (predáva sa samostatne)
Monitorovanie počas parkovania (24 hodín denne) Áno, s napájacím adaptérom (predáva sa samostatne)
Aplikácia UTOUR Go

Dodatočné parametre

Kategória: Kamery do auta
Značka: UTOUR
Model: C2M
Videokodeky: H.265
Rozlíšenie: natívne rozlíšenie 4K (2160p)
Zorné pole: 150°
Snímač obrazu: SONY IMX415
Clona: F1.75
Obrázkový algoritmus: WDR
Kompatibilné pamäťové karty: Karty TF Class10 s kapacitou 16-128 GB
Prevádzková teplota: Od -30 °C do 75 °C
Polohovací systém: GPS / GLONASS / Galileo
IMU: 6-osový gyroskop s vysokou presnosťou
Rozmery kamery C2M: 110 x 35 x 50 mm
Funkcie ADAS: Varovanie pred predchádzaním, varovanie pred čelnou zrážkou v meste, varovanie pred zastavením a rozjazdom, varovanie pred vybočením z jazdného pruhu, varovanie pred kolíziou s chodcom, varovanie pred čelnou zrážkou, 3D dynamické zobrazenie stavu vozovky (len s monitorom, ktorý sa predáva samostatne)
Predné a zadné nahrávanie: Áno, so zadnou kamerou (predáva sa samostatne)
Monitorovanie počas parkovania (24 hodín denne): Áno, s napájacím adaptérom (predáva sa samostatne)
Aplikácia: UTOUR Go
Velikost: univerzálne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: