Havit MS753 univerzálna myš 1000dpi

Kód: MS753
Značka: Havit
6,50 € / ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
3.8.2021

Myš MS753 bude pracovať v práci aj doma. Jeho ergonomický tvar a malé rozmery umožňujú ľahké ovládanie kedykoľvek, bez ohľadu na miesto alebo vek používateľa.

  • Typ myši: Univerzálny
  • Komunikácia: Káblové
  • USB 2.0
  • Optický senzor
  • Rozlíšenie: 1 000 DPI
  • Počet tlačidiel: 3
  • Rolovacie koliesko

Detailné informácie

Podrobný popis

Univerzálna myš pre každého

 
Myš MS753 bude pracovať v práci aj doma. Jeho ergonomický tvar a malé rozmery umožňujú ľahké ovládanie kedykoľvek, bez ohľadu na miesto alebo vek používateľa.


Pohodlie použitia

Vďaka ergonomickému dizajnu je myš veľmi pohodlná a jej konštrukcia umožňuje bezproblémové použitie pre pravákov aj ľavákov. Pohodlné tlačidlá a rolovacie koliesko umožňujú veľmi vysoký komfort používania.

 

Dlhá životnosť

Životnosť 3 miliónov kliknutí je u tak malého modelu veľmi vysoká a použité materiály sú mimoriadne odolné, čo ešte viac predlžuje pracovný čas. 
 

Pohodlie práce na najvyššej úrovni

Optická jednotka je najväčšou výhodou myši MS753, pretože umožňuje plynulý a presný chod kurzora. Prístroj je vybavený technológiou tichého posúvania, ktorá poskytuje takmer tichý chod, a teda vysoký komfort. Pripojenie cez port USB 2.0 poskytuje oveľa rýchlejšiu dobu odozvy zariadenia.

Typ myši Univerzálny
Komunikácia Káblové, USB 2.0
Senzor Optické
Rozhodnutie 1 000 DPI
Počet tlačidiel 3
Rolovacie koliesko Áno
Rozhranie USB

HTB1pn0wpScqBKNjSZFgq6x_kXXah_1

Havit bola založená v roku 1998. Hlavným zameraním spoločnosti je technologická inovácia a globálne služby, ako aj duch zodpovednosti za každý produkt, ktorý je záležitosťou spoločnosti. Spoločnosť sa vyvinula do súboru vývoja, výroby a predaja produktov.

Profesionálna značka Havit sa venuje vývoju, dizajnu, výrobe a predaju spotrebnej elektroniky v oblasti počítačového a mobilného sortimentu.