Doprava zdarma pri objednávke nad 150€

Rozbočovač 5v1 Baseus série AcmeJoy USB-C na 2xUSB 3.0 + USB 2.0 + USB-C PD + HDMI (tmavosivý)

Kód: 26999
41,20 € / ks 34,33 € bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

Nemáte na svojom notebooku dostatok portov? Teraz môžete ľahko rozšíriť jeho možnosti! Rozbočovač 5 v 1 Baseus AcmeJoy je vybavený 5 užitočnými portami - 2x USB 3.0, USB 2.0, USB-C a HDMI. Umožňuje prenášať súbory rýchlosťou až 500 MB/s a podporuje rýchle nabíjanie PD 100 W. Umožňuje tiež vychutnať si vynikajúcu kvalitu obrazu v rozlíšení 4K a ponúka funkciu automatického ukladania obrazovky. Je bezpečný na používanie a má široký rozsah kompatibility.

Detailné informácie

Doručenie zadarmo Pri objednávke nad 150€
Doručenie zadarmo
Pri objednávke nad 150€
Jedinečné produkty Ktoré nájdete iba u nás
Jedinečné produkty
Ktoré nájdete iba u nás
Zákaznícka podpora Po-Pia 9:00 – 15:00
Zákaznícka podpora
Po-Pia 9:00 – 15:00

Podrobný popis

Baseus AcmeJoy séria rozbočovačov 5 v 1 USB-C na 2xUSB 3.0 + USB 2.0 + USB-C PD + HDMI (sivá)

Nemáte na svojom notebooku dostatok portov? Teraz môžete ľahko rozšíriť jeho možnosti! Rozbočovač 5 v 1 Baseus AcmeJoy je vybavený 5 užitočnými portami - 2x USB 3.0, USB 2.0, USB-C a HDMI. Umožňuje prenášať súbory rýchlosťou až 500 MB/s a podporuje rýchle nabíjanie PD 100 W. Umožňuje tiež vychutnať si vynikajúcu kvalitu obrazu v rozlíšení 4K a ponúka funkciu automatického ukladania obrazovky. Je bezpečný na používanie a má široký rozsah kompatibility.

Široká kompatibilita

Nezáleží na tom, aké zariadenie používate - rozbočovač Baseus AcmeJoy vás nesklame! Zariadenie je kompatibilné s operačnými systémami Windows, Linux a Mac OS a vďaka technológii Plug&Play nevyžaduje inštaláciu ďalších ovládačov - stačí ho len zapojiť do počítača! Produkt navyše bez problémov spolupracuje s notebookmi, smartfónmi a tabletmi známych značiek, napríklad Apple, Lenovo, Xiaomi alebo Huawei.

Vylepšený dizajn

Rozbočovač sa vyznačuje aj moderným dizajnom. Zrkadlový povrch a tvrdené sklo mu dodávajú elegantný a štýlový vzhľad. Zariadenie má tiež zabudovaný svetelný indikátor, ktorý vám poskytne informácie o jeho stave. Silikónový stojan mu navyše dodáva väčšiu stabilitu a zaručuje, že sa nebude kĺzať po povrchu vášho stola. Pohodlnú prepravu výrobku umožňuje priložená úložná taška. Rozbočovač bol tiež chránený proti skratu, prepätiu a nadprúdu.

Prenášajte súbory v okamihu

Už nemusíte príliš dlho čakať, kým sa potrebné súbory dostanú na miesto určenia. Rozbočovač umožňuje prenášať dáta rýchlosťou až 500 MB/s (na portoch USB 3.0). Čo to znamená v praxi? Na skopírovanie 1 GB súborov vám stačia približne 3 sekundy! Teraz môžete všetky potrebné fotografie alebo videá preniesť medzi zariadeniami za krátky čas. So systémom Baseus ušetríte čas!

Port USB-C 2 v 1

Teraz si môžete prácu ešte viac uľahčiť. Rozbočovač vám dáva k dispozícii multifunkčný port USB-C 2 v 1, ktorý nielenže umožňuje prenášať súbory rýchlosťou až 500 MB/s, ale podporuje aj rýchle nabíjanie PD 100 W. Už sa nemusíte obávať, že sa váš notebook vybije v najmenej vhodnej chvíli! So zariadením Baseus získate pokoj a zvýšite efektivitu svojej práce.

Vysoká kvalita obrazu

Pohodlne prednášajte prezentácie alebo sledujte filmy na väčšej obrazovke. Rozbočovač je vybavený portom HDMI, ktorý umožňuje pripojiť notebook k väčšiemu displeju a poskytuje rozlíšenie 4K s obnovovacou frekvenciou až 30 Hz. Vďaka tomu vám ani vašim poslucháčom neunikne žiadny detail! Zariadenie ponúka aj funkciu automatického ukladania obrazovky, ktorá vám pomôže chrániť vaše súkromie. Ak chcete spustiť alebo zastaviť prenos obrazu na druhú obrazovku, stačí stlačiť tlačidlo!

Funkcia OTG

Rozbočovač vám uľahčí aj používanie smartfónov a tabletov. Výrobok podporuje funkciu OTG, takže ho môžete pripojiť k vybranému mobilnému zariadeniu a potom doň pohodlne prenášať súbory z disku USB alebo pripojiť myš a klávesnicu. Vďaka tomu bude vaša práca oveľa jednoduchšia a príjemnejšia! Poznámka: pripojený tablet alebo telefón musí podporovať funkciu OTG.

V balení

  • Rozbočovač
  • Úložná taška

Špecifikácia

Značka Baseus
Názov AcmeJoy 5portový adaptér HUB typu C
Model WKJZ010213
Farba Sivá
Dostupné porty 2x USB 3.0, USB 2.0, USB-C, HDMI
Konektor USB-C
Prenosová rýchlosť (USB 3.0) Až 5 Gb/s
Prenosová rýchlosť (USB 2.0) Až 480 Mb/s
Rozlíšenie videa (HDMI) 4K @ 30Hz
Nabíjací výkon (USB-C PD) 100 W max.
Vstup 5 V / 3A, 9 V / 3A, 15 V / 3A, 20 V / 5A
Výstup 5V / 0,5A, 5V / 0,9A
Podporované systémy Windows, Mac OS, Linux
Materiál Tvrdené sklo + hliníková zliatina + (PC + ABS)
Rozmery 45x118x15 mm
Dĺžka kábla 140 mm
Hmotnosť Približne 86 g

Dodatočné parametre

Kategória: USB huby
Značka: Baseus
Názov: AcmeJoy 5portový adaptér HUB typu C
Model: WKJZ010213
Farba: Šedá
Dostupné porty: 2x USB 3.0, USB 2.0, USB-C, HDMI
Konektor: USB-C
Prenosová rýchlosť (USB 3.0): Až 5 Gb/s
Prenosová rýchlosť (USB 2.0): Až 480 Mb/s
Rozlíšenie videa (HDMI): 4K @ 30Hz
Nabíjací výkon (USB-C PD): maximálny výkon 100 W.
Vstup: 5 V / 3A, 9 V / 3A, 15 V / 3A, 20 V / 5A
Výstup: 5 V / 0,5A, 5 V / 0,9 A
Podporované systémy: Windows, Mac OS, Linux
Materiál: Tvrdené sklo + hliníková zliatina + (PC + ABS)
Rozmery: 45x118x15 mm
Dĺžka kábla: 140 mm
Hmotnosť: Približne 86 g
Velikost: univerzálne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

                                         pol_pl_Baseus-360-Degree-przyklejany-magnetyczny-uchwyt-samochodowy-do-telefonu-srebrny-SUGENT-NT0S-35678_19

Výrobca všetkých druhov originálneho príslušenstva pre mobilné zariadenia i počítače. Založená v roku 2006, spoločnosť, ktorej inovatívne držiaky automobilov, odolné káble a štýlové nabíjačky získali celosvetové uznanie. Všetko vďaka vysokej kvalite svojich výrobkov a ich jedinečnej funkčnosti .

Hodnoty, ktoré tento výrobca dodržiava, sú zvýraznené v jeho logu a hlavnom maxime. 
Značka Baseus má svoj názov podľa vety „Base on use“ - „Základ na použití“

Vytvorením svojich výrobkov v súlade s týmito pokynmi sa spoločnosť snaží zabezpečiť, aby jej doplnky boli predovšetkým praktické pomôcky prispôsobené potrebám ich zákazníkov.