Doprava zdarma pri objednávke nad 150€

Ohrievač s ventilátorom Smartmi

Kód: 18976
79,10 € / ks 65,92 € bez DPH
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Doručenie zadarmo Pri objednávke nad 150€
Doručenie zadarmo
Pri objednávke nad 150€
Jedinečné produkty Ktoré nájdete iba u nás
Jedinečné produkty
Ktoré nájdete iba u nás
Zákaznícka podpora Po-Pia 9:00 – 15:00
Zákaznícka podpora
Po-Pia 9:00 – 15:00

Podrobný popis


Ventilátorový ohrievač Smartmi

Inteligentný konvekčný ohrievač rýchlo a efektívne vyhreje akýkoľvek priestor. Inovatívne riešenia a dizajn zariadenia vám umožnia maximálne využiť jeho možnosti, aby ste si vždy vychutnali tú správnu teplotu.

Teplo na každom mieste

Široký 90-stupňový systém výstupu vzduchu umožňuje rýchle a presné vykurovanie každej miestnosti. Vyhadzovanie teplého vzduchu na 1,5 m poskytuje stabilné prúdenie, takže teplo sa dostane do každého uhla.


Rýchla akcia

Keramický vykurovací systém PTC s obrovským výkonom 2000 W začne zvyšovať teplotu už po 3 sekundách od uvedenia do prevádzky a už po 10 sekundách dosiahne stabilnú prevádzkovú úroveň. V kombinácii s účinným režimom výstupu vzduchu ohrieva ohrievač priestor na požadovanú teplotu za veľmi krátky čas.


Tichá prevádzka motora

Napriek princípu výstupu vzduchu pracuje zariadenie veľmi ticho. Motor je navrhnutý tak, aby vydával len minimum zvuku vďaka použitiu špeciálne tvarovaných lopatiek ventilátora. Napriek tichej prevádzke s hlučnosťou 36 dB zostáva ohrievač mimoriadne účinný.


Zelený dizajn

Zariadenie bolo skonštruované s použitím ekologických materiálov, ktoré sú v súlade so smernicou EÚ RoHS, ktorá nepovoľuje používanie látok škodlivých pre zdravie alebo životné prostredie. Použitý polykarbonát ABS je zároveň mimoriadne trvanlivý a odolný voči vysokým teplotám.


Bezdrôtová prevádzka

Ohrievač možno ovládať aj z postele pomocou diaľkového ovládania. Minimalistický, malý ovládač je navrhnutý tak, aby sa ľahko ovládal. Nie je potrebné smerovať ho priamo na ohrievač, diaľkové ovládanie 2,4 GHz zvládne akúkoľvek polohu.


Zjednodušené spôsoby prevádzky

Jednoduchý a intuitívny spôsob výberu medzi dvoma hlavnými režimami: teplý a mierny vzduch. Okrem toho má zariadenie štyri preddefinované prevádzkové režimy, ktoré sa líšia prevádzkovým časom a nastavením teploty vzduchu, navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám každého používateľa.


Bezpečnostné systémy

Ohrievač je vybavený špeciálnymi ochranami, ktoré zabezpečujú maximálny komfort. Ak sa zariadenie prehreje alebo prevráti, bezpečnostný systém automaticky preruší prívod energie a ohrievač sa vypne. Navyše pripojením konvektora k aplikácii Xiaomi Home môžete zapnúť detskú ochranu.


Kompaktná veľkosť

Malé, kompaktné rozmery zariadenia umožňujú jeho použitie v akejkoľvek miestnosti. S plochou iba 0,05 m2 sa pohodlne používa a skladuje.


Špecifikácia

Dodatočné parametre

Výrobca Smartmi
Model Inteligentné konvekčné vykurovanie
Kód výrobcu ZNNFJ07ZM
Merný výkon 2000W
Napätie 230 V
Ocenená frekvencia 50Hz
Color Biela
Frekvencia Wi-Fi 2,4 GHz
Veľkosť 230 x 220 x 608 mm
Kategória: Ohrievače
Velikost: univerzálne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: